Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet (késik)?

Ez mi lehet (késik)?

Figyelt kérdés
Az óramű pontos menstruációm 2. napja késik, viszont terhes nem lehetek, vagy ha igen, akkor azóta (márciusban) volt egy normális mensesem?? Tesztnek se sok értelmét látom, nem voltunk 03.01. óta együtt, és azóta volt egy rendes ciklusom. Semmit nem változott, nem szedek semmit stb.
2017. ápr. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Oszinten? Ezerfele dolog.

1. Stressz

2. Front

3. Ez egy ilyen ciklus es most kesik (barmikor barkinek lehet igy)

4. Hormonbaj

5. Ciszta

6. Nem volt peteeres

7. Fogyas-hizas

8. Betegseg miatti gyogyszer

Es meg ki tudja, hosszu a sor

Egy het keses meg siman belefer, de azert utana mar elneznek egy nodokihoz.

2017. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt tudom, ezért írtam, hogy semmi nem más. stressz miatt nekem sose késett, és most sem vagyok extra nagy stressz alatt.

gyógyszer nincs, ciszta nincs, probléma nincs

na mindegy, idegesítő

2017. ápr. 15. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Hat akkor doki, nezzen csak meg. Senki nem latja belulrol a mehedet..
2017. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Két nap késéstől ne menj már a Dunának. Senki nem gép, attól, hogy nem szokott késni két napot késhet minden extra ok nélkül is.Így is tele vannak a rendelők, ha mindenki oda rohangálna 1-2 nap késés esetén akkor lépni sem lehetne.
2017. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!