Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs teszt csak akkor...

Az ovulációs teszt csak akkor mutat pozitívat, ha a tüsző is megrepedt? Vagy akkor is ha volt ovuláció, de tüszőrepedés nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 18:07
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
én lehet, hogy nagyon tudatlan vagyok, de az ovuláció nem egylenlő a tüszőrepedéssel? amikor kiszabadul az érett petesejt a tüszőből?
2010. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ömn asszem nem. nekem ovutesztem poi lett eben a honapban is de a hőm nem ment fel sajna:(

de lehet nem igy van.. baxa meg már énisbele zagyválódtam..

2010. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ovulációt a szervezetben LH hormontermelődés előzi meg nagyon nagy mennyiségben. AZ ovuteszt ennek a hormonnak a jelenlété mutatja ki. Ha pozitív, az azt jelenti, hogy nagyon sok az LH hormon, vagyis elérte azt a szintet, ami az ovulációt megelőzi, vagyis felkészült a szervezet az ovura. De hogy utána mindez megtörténik-e, az már más tészta. Nem biztos, hogy megérik a pete, lehet, hogy megérik, de nem szabadul ki, stb.
2010. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!