Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja keddre? Akár...

Ki nem várja keddre? Akár jövő hétre? Hogy vagytok? Mióta tervezitek hogy összejöjjön? Hogy bírjátok hogy még ne teszteljetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
Szia ! Szerdára nem várom! Tünetem nincs, hőm fenn van..kedd tesztelek! lassan 1 éve szeretnénk! Sz
2014. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:

En is szerdara nem varom. Ez az elso probalkozos honapunk. Hasszurka, mindjart megjon erzes + ovus fajdalom +faradsag van par napja, tegnap ota eleg sok vizes-kremes folyas. Igyekszem nem beleelni magam.tesztelmi csak szerdan v azutan akarok bar nem tudom hogy fogom kibirni.

Es te kedves kerdezo?

2014. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Nekünk is ez az első próbálkozós hónapunk december végén hagytam abba a gyógyszer szedést! Én keddre nem várom. Sok tünetem nekem nincs, pé utáni 6dik napon volt erős görcsöm és hányingerem, de az el is múlt aznap. Meg tegnap éreztem kis fejfájást de nem olyan erőset mint amilyen szokott lenni menszi előtt. Meg a mellbimbóim érzékenyek és fájnak ha hozzáérek!Kedd előtt nem akarok tesztelni, de csináltam ovus tesztet 3 egymás utáni nap és mind egyformán mutatja a két csíkot mind a 3 napin. De ebbe nem élem bele magam, de reménykedem. Drukkolok mindkettőtöknek:)
2014. febr. 16. 13:50
 4/69 anonim ***** válasza:
Annyi tünetem nekem is van hogy többször szurkál odalenn, nekem inkább olyan fehéres folyásom van,nem vizes. reménykedek azért! :) Sz
2014. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

20-23 között kell megjönnie.33 naposak a ciklusaim.Napok óta sok krémes fehér testápoló szerű folyásom van és nagyon fáj a mellbimbóm.Az hogy mikor tesztelek még nem tudom.Napok óta 36,9 és 37 között ingadozik a hőm.3 éve várunk a babára.

Szurkolok Mindenkinek :)

2014. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is keddre nem várom! :) Alig bírom ki hogy ne teszteljék...de muszáj...már 2,5 éve várunk a 3. babánkra! A mellem több, mint egy hete nagyon érzékeny, és nekem is elég sok folyásom van. Előbb vizes volt, mostmár inkább fehér. Nem merem magam beleélni, de nagyon reménykedem !!!! Szorítok mindenkinek! :)
2014. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:

Akkor vagyunk páran akik a napokba nem várják ! Izgi !!!!

Sorba szépen mindenki írja majd, mit tesztelt !! :) :) Drukk mindenkinek! Sz

2014. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 6-os vagyok, és nem bírtam ki holnapig reggel teszteltem! Éééééés POZITÍV!!!!!!!!!!! :) :) :) :) Alig tudom felfogni, remegek az izgalomtól! Nagyon örülök neki!!!! Várom, én is a többiek eredményeit is!!! NAGYON SZORÍTOK!
2014. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én csütörtökre nem várom .Nem bírtam ki és teszteltem ,bár nem reggeli elsőből,és negatív lett.Bár gondoltam,hogy az lesz, kíváncsiságból azért teszteltem.Csütörtökön reggeli elsőből megismétlem.Az viszont már remélem pozi lesz.
2014. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
gratula a 6osnak:-)
2014. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!