Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, terhesség?...

Negatív teszt, terhesség? Járt így valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több mint 2 hete késik a menzeszem, 03.31-én kellett volna megjönnie. Néhány napja napközben csináltam egy tesztet ami negatív lett, igazából el is könyveltem magamban, hogy ez biztos nem baba hisz azt ennyi idő után már egyből kimutatná a teszt, nem csak reggel. Az elmúlt egy hétben többször hánytam, még ma is... és elég durva szédülés van rajtam. Sokszor meg kell állnom és leülni vagy jobb esetben lefeküdni mert azt érzem, hogy mindjárt elájulok. A párommal rendszeresen együtt voltunk, óvszerrel védekeztünk de az elején mindig anélkül kezdtük el. Tisztában vagyok azzal, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok de mégsem látom túl sok esélyét a dolognak. Amikor meg kellett volna jönnie akkor éreztem a mindjárt megjön érzést, azóta semmi. Annyi változott csak, hogy bőségesebb folyásom van. Létezik, hogy mégis terhes lennék? Igazából a negatív teszttel én kizártam ennek az esélyét, de valahogy bennem van a gondolat, hogy mi van ha mégis?

Járt már valaki úgy, hogy nem mutatta ki a teszt a terhességet?

Bocsánat, hogy túl hosszúra sikeredett és előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!


2017. ápr. 15. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
azota meg egy teszt kimutatna !!
2017. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ma csinálom a következőt :)
2017. ápr. 15. 16:26
 3/18 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet, lehet, hogy később fogant a ciklus végén ezért nem mutatta ki a teszt. Előfordulhat ilyen.

Viszont azt ajánlom, hogy mindenképp menj el nőgyógyászhoz mert ennyi késés semmiképp nem normális bármi is okozza.

2017. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazából ha pozitív, ha negatív lesz a mai teszt jövőhéten mindenképp elmegyek orvoshoz. Külföldön élek, így egy kicsit nehézkesebb. Igazából mindig napokkal előtte érzem, hogy meg fog jönni most viszont azóta is semmi.. De a rosszullétek kicsinálnak. Iszonyat hányingerrel keltem ma is, aztán hánytam.. Ilyen időszakosan rám jön, a szédüléssel-ájulásérzéssel együtt aztán elmúlik... Kíváncsi vagyok mindenképp, hogy mégis baba van e a dologban vagy összeszedtem valamit..
2017. ápr. 15. 16:35
 5/18 anonim ***** válasza:
varom a fejlemenyeket mikor teszteltel ":)
2017. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Okés, írok mindenképp :)
2017. ápr. 15. 16:41
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia ! Hat elfordulhat hogy baba van a dologban !


Nekem nem várt utan 8 nappal lett halvany pozitiv ugy hogy abban a hónapban kizárólag peteeres napjaiban voltunk együtt ! Nem várt napján enyhén gorcsolgettem ... De sehol semmi, teszteltem, egyértelműen negatív volt ... Másnap barnás es elénk piros pecsételesem volt, eleg volt a tisztasági betét , görcs nem volt ! Arra gondoltam ez par órán belül mensi lesz ... Ez a pecsételgetes meg 7 napig eltartott , a fura az volt hogy a mell fájdalmam nem múlt el ... Pedig ahogy jön a mensi mindig megszűnik ! Akkor a nem várt utáni 8 . Napon 7 nap pecsételes utan csináltam egy tesztet ... Es azonnal látszott a másik csík , halvany de egyértelmű volt ...


Na rögtön kesz voltam hogy akkor most vételek ? Vagy ki ? De hat nem várt napján teszt negatív , most meg pozi ??

Ez egy szombati nap volt ... Ugy voltam vele hogy mivel elmúlt a pecsételes várok hétfőig es elmegyek hétfőn dokihoz !


Dokinal kiderült hogy addigra mar elmúltam 5 hetes terhes ! Tehat tenyleg kozepidoben fogant , csak a HCG nem olyan ütemben emelkedett !


Helyedben mindenképp tesztelnek meg !


Ha negatív akkor lassan menj el dokihoz !

2017. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát gratulálok a terhességedhez... vagy már a babához?!:)


Annyi olyan hozzászólást olvastam mindenhol, hogy már azelőtt tesztelgetnek mielőtt még meg sem jön... nekem pedig már 2 hete késik, néhány napja is negatív volt a teszt. Igazából biztosra is vettem, hogy a negatív az bizony negatív...ennyi idő után már mindegy, hogy reggeli pisi e vagy sem... viszont mégis bennem van hogy mi van ha...


Nem bánnám ha ez a baba dolog még váratna magára, egyelőre nincs itt az ideje :)

2017. ápr. 15. 17:09
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ha megjön, ha nem jövőhéten mindenképp megyek dokihoz, 16 nap késés nem normális...1-1 nap még oké, de itt már több mint 2 hétről van szó :(
2017. ápr. 15. 17:10
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok !


Mar meg van 2 éves nagy lány !


A doki annak idején nem tudott magyarázatot adni a pecsételesre , de az az egy alkalom volt , többet nem volt vérzés semmi a terhességem alatt !


Probléma mentes terhességem volt !


Arra gondoltam hogy lehet hogy a szervezetem erőltetni akarta a mensit !


Kívánom hogy legyen ugy ahogy szeretnéd !

2017. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!