Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki így terhességi...

Járt már valaki így terhességi teszttel?

Figyelt kérdés
Reggeli első vizeletből teszteltem, vateras one step teszt, Elvileg 10-es (kék végű). 2 nap múlva nem varom. A teszt csik elszinezodott, elenk piros volt, mint a kontroll csík, de nem csík jelent meg, hanem inkabb kis gömbnek mondanám, aminek az epicentruma a teszt csík volt. :D A legbosszantóbb, hogy 1-2 perc alatt az is eltűnt, pedig közel olyan élénk volt, mint a kontroll csík, erős rózsaszínes-pirosas. Ha járt már valaki igy, leírná, hogy végül lett-e baba vagy sem? Köszönöm. :)

2017. ápr. 13. 08:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy ez a valami kb 2 perc után jelent meg a teszten, amikor mar javaban vegig ment a vizelet a tesztcsíkon (es nem áztattam el, es nem vagyok notorikus tesztelő, de ezt nem tudom hova tenni, de tesztet szombatig nem tudok venni hosszú műszak miatt).
2017. ápr. 13. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen el is tunt, en hibasnak mondanam a tesztet. Vagy negativnak. Valoszinuleg a reagens latszodott hirtelen (lehet tultoltak benne az anyagot), de en csinalnek egy ujat, ez eleg megbizhatatlan eredmeny igy.
2017. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert nem ertem, mert mar két perce kesz volt a teszt, amikor megjenet, es két percig ott is volt. A reagens igy nemtudott hirtelen latszodni, mar két perce kesz volt a teszt. :D Lehet mebizhatatlan a teszt, igazából kaptam egyet a bartnomtol, nem járt le stb. Csak szombatig megkattanok, de ezt meg nem udom, mire veljem. :(
2017. ápr. 13. 09:00
 4/7 A kérdező kommentje:
*tudom
2017. ápr. 13. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el rossmanba és vegyél x epilt vagy facelle tesztet :)
2017. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak One Step 10-est használtam.

Nekem csak akkor volt pozi amikor terhes voltam.Mindig a valóságot mutatta. Egyszer nekem is volt 1db a 20db-os csomagba aminek a közepén volt egy lyuk, azaz bemélyedés. Oda nekem is összegyűlt a szinezőanyag,de aztán eltünt. Ettől természetesen nem vettem pozitívnak, mert ha pozitív akkor csík jelenik meg és nem gömb!A teszt hibás volt, kidobtam és csináltam másikat,ami szintén negatív lett.

2017. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit ir a tajekoztato? Hany perc mulva kell ertekelned az eredmenyt? Aszerint nezd!

Gondolj arra, hogy ha addig csak letetted volna es nem lattad volna ezt a szinezodest, a vegeredmeny akkor is ugyanaz lenne.

Valoszinuleg ez akkor negativ.

2017. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!