Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, terhesség?...

Negatív teszt, terhesség? Járt így valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több mint 2 hete késik a menzeszem, 03.31-én kellett volna megjönnie. Néhány napja napközben csináltam egy tesztet ami negatív lett, igazából el is könyveltem magamban, hogy ez biztos nem baba hisz azt ennyi idő után már egyből kimutatná a teszt, nem csak reggel. Az elmúlt egy hétben többször hánytam, még ma is... és elég durva szédülés van rajtam. Sokszor meg kell állnom és leülni vagy jobb esetben lefeküdni mert azt érzem, hogy mindjárt elájulok. A párommal rendszeresen együtt voltunk, óvszerrel védekeztünk de az elején mindig anélkül kezdtük el. Tisztában vagyok azzal, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok de mégsem látom túl sok esélyét a dolognak. Amikor meg kellett volna jönnie akkor éreztem a mindjárt megjön érzést, azóta semmi. Annyi változott csak, hogy bőségesebb folyásom van. Létezik, hogy mégis terhes lennék? Igazából a negatív teszttel én kizártam ennek az esélyét, de valahogy bennem van a gondolat, hogy mi van ha mégis?

Járt már valaki úgy, hogy nem mutatta ki a teszt a terhességet?

Bocsánat, hogy túl hosszúra sikeredett és előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!


2017. ápr. 15. 16:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az hogy késik két hete, hát ilyen néha előfordul. A negatív teszttel én is úgy gondolnám, hogy nem vagy terhes. Viszont az hogy többször hánytál, nekem inkább ez a gyanús.
2017. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Igazából ha baba volna a dologban természetesen megtartanám, de jobban örülnék neki ha kicsit tervezettebben érkezne... Még nem lenne itt az ideje :)

Neked pedig még egyszer grat a lányodhoz. Kistesó nincs tervben?:)

2017. ápr. 15. 17:36
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom.. nekem soha nem késett még ennyit, pedig 12 éves korom óta menstruálok... max 1-1 nap...ezért is aggaszt azért a dolog.. A hányás téma pedig érdekes... Hirtelen rám jön a hányinger, hányás.. ha akarnám sem tudnám visszatartani...aztán elmúlik...így telt az elmúlt 1 hetem... nem hányok-fosok folyamatosan mint amikor valami vírust benyal az ember... Az állandó ájulásérzés pedig szörnyű...akármi is ez..
2017. ápr. 15. 17:38
 14/18 A kérdező kommentje:
Masodjara is negativ a teszt.. szoval mostmar asszem tenyleg kizarva a baba tema :) .. csak ne lennek megint rosszul :(
2017. ápr. 15. 18:53
 15/18 anonim ***** válasza:

Orvos semmit nem fog csinalni

Verzes nem svajci ora neha kesik neha kimarad ez nem betegseg

Szedj folsavat es d vitamint keszulj fel a terhessegre.

2017. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom.. 1-1 nap csuszas meg oke.. de 16?! Ezzel sem kezdenek semmit mert ez termeszetes?! A baba dolgot meg igy kizartam.. ennyi ido utan szerintem mar barmely napszakban pozitivnak kellene lennie ha babyrol van szo :)
2017. ápr. 15. 21:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy ritkán, de előfordul, hogy valakinek a vizeletében nem választódik ki a hormon. Mindenféleképpen menj orvoshoz, főleg a rosszullétek miatt. Van akinek ciszta hasonló tüneteket produkál. Írd majd meg, hogy mi lett. Szerintem sokan kíváncsiak rá.
2017. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jovoheten jutok el orvoshoz, megirom majd hogy mi lett vegul :)
2017. ápr. 16. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!