Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek, elmenjek...

Teherbe eshetek, elmenjek nőgyógyászhoz? (Lent)

Figyelt kérdés
Együttlétünk közben barátom szólt, hogy szerinte kiszakadt a gumi. Aztán megnézte és csak felfújódott, tele volt levegővel azt mondta, nem látta, hogy ki is szakadt volna. Nem is ment el egyébként. Lehet hülyeség, de szerintetek azért elmenjek nőgyógyászhoz, van okom félni, hátha? Vagy mit tanácsoltok, hasonló tapasztalatok? 16/L

2017. ápr. 15. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem így elég kicsi az esély. Szerintem először max csinálj meg egy terhességi tesztet, hogy megnyugodj. Gyógyszertárban lehet venni.
2017. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
100%

ha felfújódott valóban,meg el se ment

nincs okod aggódni

2017. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
79%
Vegyél a gyógyszertárban 2 terhességi tesztet! Pisild le mindkettőt. Ha egy pálcikát mutat, nem vagy terhes, viszont ha kettőt, nagy valószínűséggel szülők lesztek. Többféle tesztek léteznek. Olyanok is vannak, amelyek kimutatják hanyadik hétben vagy. Egyébként 1-2 hetet kellene várnod az aktus után, mert most még túl korai. Ha terhes vagy, menj el orvoshoz!
2017. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező úgy gondolta-e, hogy esemény utáni tablettáért elmenjen-e. Ha már pozitív a teszt, az eső után köpönyeg.


Kérdező, ennyire nem fognak felírni egy nagy hormontartalmú gyógyszert, mert a te esetedben többet ártana, mint használni. Ha nem ment el és nem is szakadt ki az óvszer, kizárt, hogy terhes legyél.

2017. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat:

Én egyszer elmentem a gumiba, de még jól esett utána együtt maradni szorosan összeölelkezve, szóval nem húztam ki a farkam időben, hanem már jócskán lelankadt. A gumi lecsúszott és bennmaradt a párom hüvelyében. A vége két-három centivel beljebb volt, de sikerült kihúzni.

Természetesen a párom alaposan lezuhanyozott ezután, és kiöblítette a gyönyör kapuját is amennyire tudta. Nem lett terhes szerencsére, pedig nem szedett be semmilyen tablettát.


Szerintem nem kell aggódnod. A gumi síkosító anyagában általában van spermicid hatású anyag, ami egy két szabaduló művésszel könnyedén elbánik, másrészt a hüvely enyhén savas kémhatása is meg-tizedeli őket.


Szóval háromszoros a védelem.

- gumi mechanikai védelme

- spermicid

- savas fürdő


Amelyik ezek mindegyikén át tudja magát küzdi az igazán életre való teremtés.

2017. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!