Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Elmenjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmenjek nőgyógyászhoz vagy sem?

Figyelt kérdés
Nyár óta szedem a fogamzás gátlót , mindig bevettem eddig minden szemet.Most volt a 7 napos szünet és nem vettem be a gyógyszert és most tartanék a második hétnél. Mit csináljak?? Ezt a hónapot kihagyjam és szedjem tovább.. vagy el kéne mennem nőgyógyászhoz?
2011. jan. 5. 20:14
1 2
 1/11 Bretso ***** válasza:
Ha a betegtájékoztatóban nincs semmi, akkor szerintem legjobb elmenni nőgyógyászhoz, mivel ő tudja majd megmondani mi a teendő.
2011. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem ír semmit sem csak annyit hogy :

" Mi a teendő , ha abbahagyja a Volina szedését?

Bármikor abbahagyhatja a filmtabletta szedését.Ha nemkíván terhességet, kérje ki kezelőorvosa tanácsát más szülés-szabályozási módszerekről. "


Ennyit. ez okéé. el kell menni..de az a baj hogy én nem akarom szedni de a szüleim mindenféleképp szeretnék ha szedném,és ugye nem tudnak arról h nem szedtem be a gyógyszert,és háát a nőgyógyász másik városban van így elmenni sem tudok.:S

2011. jan. 5. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Szükséged van a fogamzásgátlóra? Ha nem, akkor simán ne szedd, ennyi.
2011. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Háát nemigazán.. csak a szüleim akarják hogy még véletlenül se legyek terhes.

Egyébként van egy srác akivel múlt héten lefeküdtem persze gumival.. csak nem tudom mit csináljak.. most menjek el orvoshoz.. vagy ne menjek.mert a srác most elutazott..és majd tavasszal jön haza...:S és akkor tuti lesz valami.. akkor szedjem tovább vagy sem?:S

2011. jan. 5. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Most jól értem, hogy egy teljes hetet "elfelejtettél" beszedni?

Mer akkor várj legalább 1-2 normális menstruációt, és kezdd el újra (a menzeszkor).

2011. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. D ha úgy is csak tavasszal lesz vmi, akkor addig hagyd abba.

Majd ha komolyra fordul a dolog, elkezded megint.

2011. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem kell elmennem dokihoz elég annyi h ezt a hónapot kihagyom és mikor megjön beveszem a gyógyszert és így okéé?:)

Hát igen.. tavasszal.. de addig mit mondok a szüleimnek ??

Vagy váltsam ki a gyógszert és majd beszedem vagy hogy?:O

2011. jan. 5. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
De minek kellene szedned? Ezt komolyan nem értem. Ha nem szexelsz, nem kell gyógyszer. Vagy a szüleid köteleznek a szexre is?...
2011. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Dehogyis..:)

Csak ha "véletlen meg történne" ne legyek véletlenül sem terhes..O.o:/

2011. jan. 5. 22:02
 10/11 Bretso ***** válasza:
Azt semmiképpen ne csináld, hogy 1 hónapot hagysz ki. Ez nem játék. Mond el a szüleidnek, hogy mi a helyzet. Jobban jársz mintha titkolóznál/hazudoznál és lebuksz.
2011. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!