Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív Jós teszt. Lehet Baba?

Pozitív Jós teszt. Lehet Baba?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam az ovulacios teszttel való jostesztelest.Az egyik orvosi oldalon azt olvastam, h ha a 12.ik Dpon egyforma erősségű vagy erősebb a vonal akkor az lehet baba (mert reggeli első vizeletbol a hcg keresztreakcioba lép a teszttel.) Nos nekem az 1es szamozasu a 10ik Dpo a2es a 11ik és a 3as a 12ik Dpo.

Szerintetek lehet baba? 18ikan lenne esedékes a menstruaciom.


[link]



2017. ápr. 16. 17:29
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Igen a reggeli elsokbol teszteltek természetesen :)
2017. ápr. 16. 21:01
 22/39 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 4 nappal a nemvárt előtt csináltam 2 LH tesztet full pozitiv volt. Nem vártam meg a ciklusom, simán teszteltem vagy még 10 teszttel, mert nem hittem el. Most itt alszik mellettem az 1 éves lányom :)
2017. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

De jó ezt olvasni :)

Lehet h csak beképzelem , de igencsak hányingerem van és az előbb majdnem kiszaladt,igaz h úgy éreztem ,h csak gyomorsav (bár mondjuk mivel még nem ettem így más nagyon nem is lehet ).Lehet ma tényleg el kéne lőnöm egy "rendes" tesztet,bár úgy érzem bármelyik pillanatban megjön.

2017. ápr. 17. 08:12
 24/39 anonim ***** válasza:
Szerintem csak holnap vagy holnapután tesztelj, de persze a te döntésed.
2017. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Igen azon gondolkodtam épp h lehet ma nem is tudnék venni tesztet illetve h még korai lenne.

A legutolsó Lh tesztemet ma lőttem el reggeli elsobol és full pozitív lett szinte azonnal de nem merek gondolni semmire még. A hasam az faj rendesen . majd meglátjuk .Irok amikor megcsináltam a tesztet és addig is szívesen várok még tapasztalatokat illetve aki szinten 18.ikara nem várja ,kíváncsian várom h vele mi a helyzet :)

2017. ápr. 17. 10:08
 26/39 anonim ***** válasza:

Szia majd ird meg légyszi mi lett ha kiderult.. mert en is jostesztelek es nezd milyen.

7.-8-9 dpok fentrol lefele sorban a mai pozi , nemtudom nem korai e pozinak!:)

Drukkolok kerdezo


[link]

2017. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Hat elvileg akkor neked a mai nap körül történhet a beagyazodas (?) esetleg azért lenne már pozi ?

Én már nem tudok mire gondolni. Most az előbb elkezdett görcsölni a hasam ami el is múlt gyorsan és "megjött " de Barna(!) egy kicsit sem piros.Akkor mostmár veszve van ? Ne is vegyek tesztet? :(

2017. ápr. 17. 11:50
 28/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó én is Drukkolok neked!!!Majd írj mik a fejlemények :) én most nem tudom vegyek e tesztet...Szerintem felesleges :/
2017. ápr. 17. 12:02
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Először is, én egyszer próbáltam jóstesztet mensi előtt egy nappal hómező volt.


Aztán mikor 11. dpo-n hcg teszt halvány pozi lett akkor poénból a megmaradt ovutesztet is ellőttem az délután is full pozi volt már a 12. dpo-n De ekkor már a hcg is mutatta.


De ettől függetlenül ez csak egy szórakozás. Mint mikor sütőporra pisilünk, hogy kiderüljön a neme :D ( na nálunk 5 embernél bejött :D )


De jóstesztelni csak akkor szabad, ha nem törik le az ember, ha még sincs baba.


Én azt mondom, ha az lh teszt pozi és baba miatt akkor már a hcg is mutatja. Ha nem baba miatt pozi akkor a hcg negatív lesz. Szóval ez csak 50-50%


Mivel írtad, hogy tán megjött... neked kell tudni, hogy mindig így jön meg barnázással ( nekem mindig egyből piros vérzés jött) Vagy most ez is fura, akkro meg egy hcg tesztet ellőhetsz, mert lehet kell progeszteron. Bár azt is tudni kell, az se csodaszer, csak akkor segíthet, ha progihiány van, de e mellett is elmehet a baba, ha nem lenne egészséges.


Ne keseredj el, ha most még sincs baba, új ciklus új remény :)

2017. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Kerdezo nalad ez eleg keteselyes. Lehet h mégcsak beágyazódás azért barnázol. Amig nincs vér kitartas barmi lehet. Igy szokott megjonni?

Nemtudom h mirért pozi . Nem hiszem hogy nekem azert pozi mert ma van a beágyazódás. Nincs olyan szerencsém. De szerdán tesztelek egyet hcgvel! Az lesz a 11dpo.:)

2017. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!