Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után negatív?

Pozitív teszt után negatív?

Figyelt kérdés
Örömmel újságoltam a minap, hogy sok késés után halvány pozitív lett a tesztem. Késői ovum volt, a nemvárt utáni 8. napon lett először pozi, aztán vasárnap és hétfőn is. Még a délutániból is látható volt, igaz, halvány. Ma reggeli elsőből teljesen negatív. Volt még egy tesztem, mártogatós, ugyanabból a mintából ugyanúgy negatív. Ugyanez a típusú teszt lett pozitív azelőtti napokon, és nem egy, hanem legalább 5 példányban. Ahelyett hogy erősödne a halvány csík, mára eltűnt. Járt még valaki így? Mi lehet? Ma a 11. napja hogy késik...
2017. ápr. 11. 06:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet hibás a teszt, de nagyon biztatni nem szeretnélek. Nyáron nekem ugyanez volt és pár napra rá elvetéltem.
2017. ápr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem volt eleg koncentralt a vizelet (tobbet ittal elotte, elotte levo nap,stb.), nem volt eleg reagens a tesztben, stb.

Miert kell huszonhat tesztet csinalni? En egyetlenegyet csinaltam, baromi halvany volt, es ennyi. Az terhesseg es kesz. Ha meg elmegy, elmegy, nem befolyasolja hogy hanyat csinalok! Volt itt egy lany, irta (tobb kerdesben is), hogy az egyik napi tesztje negativ lett. Rohant a dokihoz..hat minden rendben volt. Dobogott is az embrio szive. Felesleges naponta tesztelgetni!

Amikor en is naponta tesztelgettem mint a veszett (elozo teherbeesesemnel), aznap kezdtem el verezni amikor mar a legerosebb volt a csik. El is veteltem aznap ejjel. Nem a tesztek miatt marad meg vagy megy el a magzat.

Ha nem jon meg, es van mar ot pozitiv tesztet, az jot jelent. Menj el orvoshoz.

2017. ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnos szüléa után elveszítettük a babánkat, így a második terhességet nagyon türelmetlenül várom... :(

Lehet ez kémiai terhesség?

2017. ápr. 11. 07:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, eleg gyakori problema. Ezert inkabb menj orvoshoz, az a tutibb, nem a papirtesztek.
2017. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem is így volt sajnos , két halvány 2 csíkos után negatív lett 2 napra rá, és meg is jött.. Szurkolok hogy neked ne így legyen , de azért erre is készülj fel.. :(
2017. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Teszteltem délután is egyet, ez lett az eredménye. Vélemények? Segítsetek...

[link]

2017. ápr. 11. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:
En latom halvanyan. Es mivel delutani, ha reggel csinalod, erosebb lett volna! Szoval pozitiv, ez egyertelmu :)
2017. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálam eddig mindig halványabbak voltak a reggeliek, mint a délutániak. Sőt, a ma reggeli teljesen negatív volt... Ezért nem értek én már semmit...
2017. ápr. 11. 20:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezert ne tesztelgess, hanem menj orvoshoz! Vagy kerj hcg vervizsgalatot! Mindket "modszer" biztos valaszt ad es nem kell napokig csikokat pisilgetni. Szerintem megeri, drukkolok hogy baba legyen!!
2017. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Jövő hét csütörtökre kaptam időpontot az orvosomtól, erre a hétre már nem volt hely, utána ünnepek miatt zárva a klinika. Még pénteken bejelentkeztem, amiatt mert a tesztek negatívak voltak és nem jött meg. Azóta lettek a halvány pozi tesztek. Reménykedek, hogy addig erősödni fog a második csík és már látunk petezsákot vagy esetleg dobogó szívecskét is!!!

2017. ápr. 11. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!