Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív teszt?...

Szerintetek ez pozitív teszt? 4 teszt tévedhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 tesztet csináltam szombat óta, azok halvány pozik, délutáni pisiből is. Ma reggel viszont egy x-epil tesztet csináltam ami nem túl egyértelmű szerintem.. szerintetek? Nagyon szeretnénk a babát de nem merem bele élni magam..

Köszönöm ha megnézitek.

[link]


2017. ápr. 17. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha halvány is, de egyértelmű. Egyértelmű pozitív. Gondolom még nagyon korai terhességről van szó és azért nem olyan erős, mert még nincs annyi hcg a szervezetedben.

Tovább már ne tesztelgess, inkább költsd el azt a pénzt egy finom fagyira, ha majd jó idő lesz.:)

2017. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Én is látom😊
2017. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a tegnap reggeli...

2017. ápr. 17. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én is látom! :)
2017. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Szia. Az én tesztem pont ilyen volt🙃 Egészséges terhesség végén egészséges baba lett belöle. Szerencsés baba várást és jó egészséget kivânok!🙂
2017. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan éld bele magad mindegyik teszt pozi :) Gratulálok,és nagyon irigykedem :) Boldog babavárást kívánok :)
2017. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok! Nagyon boldogok vagyunk :)
2017. ápr. 17. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök felesleges volt ennyit tesztelni. Már az első sem tévedett. (Más kérdés, hogy sokszor nem maradnak meg, de ebben az esetban 100 teszt után sincs garancia semmire.)

De reménykedni kell, hogy minden oké lesz.

2017. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!