Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha végig...

Lehetek-e terhes, ha végig védekeztünk, nem sérült az óvszer (elméletben) és nem "bennem ment el" a párom, hanem jóval utána? Tovább lent.

Figyelt kérdés
A barátommal az utolsó mensesem elott harom nappal szeretkeztem, és a megszokott extra safe helyett a konyorgesem ellenere egy masik ovszert probaltunk ki, nem is volt jo egyikunknek sem, es a vegen egyaltalan nem volt meg a huvelyem kozeleben sem a baratom penisze. Eddig nem is aggodtam, mert ugye utana rendesen megjott ra harom nappal, gorccsel es minden velejaroval egyutt. Nem is aggodtam, de anyukam beparaztatott, mivel egy napja kesik, es o meg csak 3 napja ertesult arrol hogy nemi eletet elek. Holnap vizsgazom, hetek ota keszulok ra, de mar az idegessegtol aludni sem tudok. Elnezest, hogy ilyen reszletgazdagra sikeredett, de be vagyok tojva. Elofordulhat hogy mar csak a stressz miatt kesik, vagy van realis esely ra, hogy terhes vagyok?? Elore is koszonom a valaszokat! 18/l

2017. ápr. 19. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Stressz miatt késik. Anyukád lehet, hogy csak be akar paráztatni, hogy ne élj szexuális életet...


Amúgy egyrészt az is gáz, hogy könyörögsz a pasidnak az meg leszarja. Másrészt hülyeség, hogy extra safe miatt könyörögsz. Az kérlek anális szexhez van kitalálva. Annyit tud, hogy vastagabb. Ennyi. Tudod mitől szakad ki a gumi? Ha nem vagy nedves. Magyarul nem kukásszatyor vastag gumit kell használni, hanem ha esetleg épp nem vagy elég nedves, síkosítót.

2017. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem vagy terhes.. Első válaszoló minden szava kincs.
2017. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csupán stresszelsz.
2017. ápr. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2017. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes és bárkinek késhet pár napot, nem gépek vagyunk! Anyukád csak parázik mert most jött rá h felnőtt a lánya. Egyébként az első válaszoló véleményét osztom a gumit illetően.

Nem szakad ám el könnyen, nem kell ennyire izgulni miatta.

2017. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!