Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal múlt hónapban lefeküdtünk, gumival védekeztünk is. Rá egy hétre meg is jött mivel elmentünk inni és olyankor mindig hamarabb megjön, de ebben a hónapban ma kellene megjönnie de semmi jele se.(Múlt hónapban 2x volt meg, hónap elején és hónap végén pontban) Napközben szokott hányingerem lenni, és sokat eszek. Meg olvastam tüneteket, de már szerintem bebeszélem magamnak, csak félek.

2017. ápr. 19. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
atya isten ....
2017. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csinálj tesztet, azt már azt hiszem 2 hét után lehet. De lehet csak csúszik egy napot, vagy a stressz miatt hogy terhes lehetsz-e.
2017. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nagyon sok minden befolyásolhatja a menzeszt..nyugi,szerintem nem vagy az
2017. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Elmentetek inni. Micsoda nőies viselkedés :)
2017. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

esetleg tesztelhetnél. az pontosabban megmondja, hogy terhes lehetsz-e, mint mi, gyakoris válaszolók...

mellesleg 1 nap késés nem nagy szám...

2017. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es, a nok nem ihatnak? Nem feltetlen a sarga foldig issza magat az ember ha hasznalja ezt a kifejezest. En pl az elmegyunk inni kifejezest hasznalom egy boros kikapcsolodasra vagy egy koktelozasra a baratnokkel, vagy beulesre a barati tarsasaggal. 32 eves vagyok, gyerekem is van, megis iszom alkoholt......


2 hettel aktus utan lehet mar tesztelni, mar valosat mutat.

2017. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!