Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt a gumi, lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt a gumi, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez már a századik ilyen kérdés, de akkor is segítségre van szükségem.

Menstruáció után két nappal szexeltem a barátommal, és elszakadt a gumi. Nem ment el bennem. 72 órást nem szedtem be, nem nagy a valószínűsége a teherbeesésnek, mert én nem voltam termékeny időszakban, ő nem ment el, de akkor is, az esély tudom, hogy megvan rá.

A jó hír, hogy azóta volt peteérésem. Azt hiszem.

Ilyen nyúlós színtelen szagtalan folyásom volt, pont azokon a napokon, amikor a peteérésemnek kell lennie. Azonban ilyen folyásom nekem még soha nem volt, ezért nem tudom pontosan megmondani, mi a helyzet. Én azt olvastam, ez a peteérés jele, de nem vagyok orvos, nem tudom megmondani.Szerintetek van még ezek után is esély rá, hogy terhes vagyok? És létezik olyan, hogy az első aktus után megváltozik a nő hüvelyi folyása?

A segítséget nagyon szívesen veszem, de a negatív hülyeségekre nem vagyok kíváncsi.



2017. márc. 28. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt peteeresed? Azaz a nyulos nyak?Mennyivel az egyuttlet utan? Az esely mindig megvan,ha volt vedekezes nelkul egyuttlet. A spermak minimum 48oraig, de extrem esetben akar egy hetig is eletkepesek.Elovaladekban azert szerencsere kevesebb sperma lehet,ha egyatalan van. Szurkolok, hogy ne legyen baj. Zavard inkabb hozzam a golyat:))
2017. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha azt a napot is bele kell számolni, amikor megtörtént, (kora délután, ha ez számít) akkor 8 nap van közötte.

Köszönöm a hasznos választ, bár szégyellem, hogy én aggódok rajta, amikor más nők azt szeretnék, hogy végre osszejöjjön. De mentségemre szóljon, hogy még csak 18 vagyok. Ettől függetlenül fogok rád gondolni és szurkolók neked.

2017. márc. 28. 21:44
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Kicsi az esély, de én pl. estem teherbe a mensi utáni első napon, szóval abszolút nem lehetetlen. A rossz hír pedig, hogy attól még simán lehet normál peteérés is, úgyhogy ez nem zárja ki, hogy létrejött terhesség. Kicsi az esély, de nem nulla. (Mindenesetre pár nap múlva már tesztelhetsz egyet és akkor többet fogsz tudni.)
2017. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A baleset után két héttel már pontos eredményt mutat a teszt. Mindenképpen csinálj egyet. Egyébként szerintem nem vagy terhes, minimális az esély rá.
2017. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Holnap lesz 15 napja, ma vettem tesztet. Majd meglátjuk.

Köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 29. 15:17
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Tehát ha autóval nekimész a falnak, akkor lehetséges, hogy meghalsz?

Jó, tudom, csak épp 15 km/h sebességgel gurult az autó, de azért elvileg ugye lehetséges, hogy meghalsz?

-.-

2017. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szakszerű hozzászólást.
2017. márc. 29. 15:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg,hogy mi lett az eredmény:) De sztem negativ lesz. szurkolok:)
2017. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Végig olvasva olyan izgalmas volt, hogy nagyon érdekel, hogy mi lett a teszt eredménye. Elàrulod?
2017. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azóta csináltam egy tesztet, negatív lett, de én még mindig aggódok, mert lehet még korai volt tesztelni.

Jövő szerdán kell megjönnie, akkor még egyet csinálok, ezért nem írtam még.

Szerintetek akkor már biztosan kitudja mutatni, vagy szerencsésebb, ha nőgyógyászhoz megyek?

2017. márc. 31. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!