Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

(Kérlek hanyagoljatok ezekkel a "aki nem ért hozzá ne csinálja" jellegű kommentekkel)Köszönöm!


A ciklusom 11. napjában vagyok (számolás alapján ma van a peteérős nap) és egész nap barnáztam. (barnás foltok) Kicsit több volt, mint ami amúgy néha szokott ilyenkor lenni. Az elmúlt pár napban a fehér folyásom az átlagnál kicsit erősebb volt. Illetve alhasi fájdalmaim vannak már tegnap este óta, ilyen szúró érzés, főképp a bal méhnyakamnál.

A barátommal óvszerrel védekezünk, rendszeresen. Maximum annyit tudok elképzelni, hogy akkor ment belém sperma, amikor egymást kézzel segítettük, de erre elég kevés esélyt látok, hogy akkor így oda bement volna, meg ugye nem is közvetlen ott csinálta stb.

Én igazából egy cisztára tippelnék, pénteken megyek is orvoshoz, csak szeretnék megnyugodni, hogy terhesség nem lehet a pakliban.

Ha most csinálok egy tesztet akkor kimutatható lenne?



2017. ápr. 11. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eltelt az aktus óta 2 hét akkor tesztelhetsz már.
2017. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem telt el, illetve az egyetlen ami kicsit is szóba jöhet, hogy történt ilyesmi, attól számolva még nem
2017. ápr. 11. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor várd ki a 2 hetet,de nem hinném,hogy terhes vagy.
2017. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a peteérést érzed. Ebben a hónapban én is barnáztam pedig eddig soha. Peteérés miatt lehet nálad is illetve a görcs is.

Azért jó h elmész a dokihoz, addig ne aggódj!

2017. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor még nem szedtem fogamzásgátlót, a peteérést a szervezetem szinte minden hónapban barnázással jelezte, szerintem nálad is ez lehet a helyzet, illetve a szurkálás is erre utal (vannak nők, akiknek így jelzi a szervezetük).
2017. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!