Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a szerettek volna kistest...

Akik a szerettek volna kistestvért a gyerekük 2 éves koráig, mikor kezdtek hozzá? Mennyi idővel előtte hagyták abba a védekezést és mikor lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom 11 hónapos volt, amikor abbahagytam a szoptatás mellett szedhető fogamzásgátlót és 13 hónapos volt mikor terhes lettem.
2010. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a nagyobbik 11 hónapos korában hagytam abba a fogamzásgátló szedését, illetve a szoptatást is. Utóbbit nem is én akartam, hanem kisfiamnak egyik napról a másikra nem kellett már a cici, viszont ez "kapóra jött", mert én csak ezt követően kezdtem el újból menstruálni (így is hónapokat vártam rá!). Végül 15 hónapos volt a fiam, mikor - elsőre - sikerült! 39 hetes km
2010. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 10hósan hagytam abba a szopit és 12hós volt a lányom mikor terhes lettem:-)
2010. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem centiztétek ki az időt :-))) Nekem szeptemberben lesz 2 éves, nem tudom mikor kezdjük csinálni a testvért, szeretnék minél tovább itthon maradni a gyerekekkel.
2010. máj. 14. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Vállaltok 3.babát is és akkor tuti sokáig lehetsz velük

:-)))

2010. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:-)) Kettőt szeretnénk. Jó lenne minél tovább húzni az időt, csak nem tudom, hogy mennyi idő kell, amíg megfogan a 2. babánk, nem szeretnék belemenni a Gyesbe.
2010. máj. 14. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hósan hagytuk abba a védekezést, azonnal terhes lettem, de sajnos 6 hetesen elvetéltem. 3 hó szünetet tartottunk, aztán 2. próbálkozós hónapban fogant meg a pici, így végül 1,5 hónappal csak belecsúsztam a gyesbe, pedig nem így terveztük.
2010. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor lettem újra terhes, mikor a kisfiam 1,5 éves volt. De sajnos elvetéltem, amire nem számítottam. Fél év szünet után újból elment a piciként, és megint fél évet kellett várni. Most újra babás vagyok, de több mint egy év telt el azóta, hogy elkezdtünk próbálkozni.

Sajnos sokszor nem akkor jön össze a kistesó, amikor szeretnénk.

2010. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!