Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt utan negativ...

Pozitiv teszt utan negativ akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Csinaltam egy tesztet szombaton ami halvany pozitiv lett,ma ugyan azzal a tesztel csinaltam egy negativ tesztet :( kicsit gorcsol a hasam gondolom nem vagyok terhes.2het van meg a mensiig .Szerintetek?Nem az elso vizeletbol csinaltam ma,elotte voltam mar 2x pisilni


2017. ápr. 24. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj orvoshoz. Lehet nem volt olyan koncentrált a vizelet, de ezt csak orvos tudná neked megmondani.
2017. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod ,akkor elmegyek az orvoshoz
2017. ápr. 24. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 het van meg mensiig? Akkor peteeresed van most....az a halvany pozitiv szerintem szellem- vagy szaradasi csik.
2017. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha két het van meg a menstruacioig, akkor miert teszteltel? Hamy naposak a ciklusok?
2017. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert teszteltem mert hanyingerem volt,erzekenyek a mellbimboim es hiztam pedig alig eszem.
2017. ápr. 24. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha két hét van mensiig akkor még csak a peteérésed van. Ha az előző ciklusban estél teherbe akkor erősebb lenne már a csík illetve a mensid sem normális mennyiségű lett volna.

Ha pl azt gondolod a mensi alatt vagy közvetlen utána estél teherbe akkor kimutathatja a teszt de nem híznál még az tuti.

Szóval én a negatívra tippelek.

2017. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ovulálsz. A halvány pozitív teszt a magas LH szintre reagált, mert szerkezetileg nagyon hasonló a két molekula.
2017. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!