Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mestruácio utáni görcs!...

Babanet kérdése:

Mestruácio utáni görcs! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A mestruáciom ebben a hónapban 12-17-ig tartott útolsó 2 napban egyutt voltunk a paromal vedekezes nelkul 4 napja gorcsolok mint ha jonne megfele meg olyan mint ha folyna belolem valami de nem folyik semmi neha beleszurkal a jobb oldalamba a mellembe

ez lehet terheség??



2017. ápr. 24. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ket het mulva kiderul, ha tesztelsz.
2017. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha terhes is vagy, márpedig nyilván lehetsz, tünetet még erre nézve nem éreznél. Ha görcsölsz, akkor valószínűleg valami más miatt van.

Viszont az esetet követő 2 héttel nyugodtan csinálhatsz tesztet, mert ettől függetlenül lehetsz terhes.

2017. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A válaszozokat köszönöm de mennyi az esély arra hogy mestruácio allatt teherbe lehet esni?
2017. ápr. 24. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet tippelni, hogy mennyi az esély, hisz senki nem lát bele magába vagy a másikba.

Nekem átlag 24-25 napos ciklusaim vannak, ami azt jelenti, hogy kb. 12. nap körül van ovulációm, amit szoktam is tapasztalni, hiszen olyankor krémes folyásom van. Viszont 2 ciklussal ezelőtt hiába közel 20 éve menstruálok, mégis volt egy 17 napos ciklusom, ami azt jelenti, ha volt ovulációm, akkor az jóval előbb volt, mint ahogy szokott, kb. a ciklusom 8-9. napján. Ami azt jelenti, hogy mivel a spermák gyakorlatilag simán életképesek akár 2 napig is egy nőben, így ha a menzeszem utolsó napján lettem volna együtt védekezés nélkül a párommal, akkor gyakorlatilag simán lehettem volna terhes. De nem lettem, hisz nem akarok gyereket, így nem élek védekezés nélkül nemi életet.

Meg aztán létezik spontán peteérés is, ami nem a nagy könyvben előírtak szerint a középidőben van, hanem máskor. Szóval pontos valószínűséget senki nem fog neked mondani, de ha én nem akarnék gyereket, nekem annyi is elég lenne, hogy terhes lehetek...tök mindegy, hogy mekkora valószínűséggel.

De nyilván neked nem gond a gyerek, hisz ha az lenne, akkor védekeztetek volna.

2017. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnék már babát azért kérdezem
2017. ápr. 24. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnetek, akkor nem artana utananezni par dolognak. A nok nagy tobbsege kozepidoben termekeny. Mensi napjaira idoziteni nem eppen szerencses.
2017. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt most csak azért mondod kedves utolso mert a mestruaciom utolso napjaban szeretkeztem?!
2017. ápr. 25. 17:03
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok

léci valaki segicsen

naptárom szerint ma von ovuláciom de nem nagyon hiszek benne mivel nem egyformák a ciklusaim ma reggeltöl ilyen szuró nyomó érzest érzek a jobb mellembe hogy ez mitöl van?

2017. ápr. 26. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!