Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy csak...

Terhes lehetek vagy csak nagyon akarom és már beképzelem?

Figyelt kérdés
A menzeszem rendszeres 29-30 naponta van. Utolsó menzeszem augusztus 4től 8ig tartott. Párommal 8.án voltunk együtt úgy hogy belèm èlvezett azóta minden nap belèm èlvez. Ovulációm 18.án lesz naptár szerint de olvastam hogy ovuláció előtt is teherbe eshetek. Tegnap ès ma is nagyon görcsöl lent a hasam èmelygek hány ingerem is van rengeteget eszek ès fáradèkony vagyok. Ilyen görcsös szúró èrzèst èrzek. Hónap közepèn ilyet sosem èreztem csak menzesz előtt 1-2nappal. Sok helyen olvastam hogy korai mèg a teszt. Bár nem hinnèm hogy ilyen hamar jönnènek a tünetek lehet csak be kèpzelem mert nagyon akarjuk a babát. Kèrlek segítsetek nem tudom hogy ez most mi lehet. :(

2016. aug. 15. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol olvastál ilyet, de akkor rosszul informáltak. Ovuláció előtt nem lehet teherbe esni. Az ovuláció által lökődik ki a petesejt a petefészekből, onnantól kezdve lehet megtermékenyíteni. Akkor előtte mégis hogy lehetne???

Olyan van, hogy hamarább lesz ovu a vártnál. De még akkor is nagyon korai lenne az esetedben terhességi tünetekről beszélni, ugyanis megtermékenyülés után 7-10 nappal ágyazódik be, utána lehetnek esetleg tünetek. Ha az első együttléteteket nézzük (8-a),, akkor is épp csak eltelt 1 hét.

A szúró érzés lehet peteérés jele is, a jobb étvágy meg hányinger vagy beképzelés eredménye, vagy egyszerűen csak most ilyened van.

2016. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 I Anica válasza:
nem vagy terhes, csak a gyerek mázlia....><
2016. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak bekepzeled. Ovu elott nem eshetsz teherbe.

Mindig vard ki a keses napjat legalabb , utana tesztelj

2016. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. aug. 16. 05:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amivel kevered:

ovu előtti együttlétből lehet baba, mert a hímivarsejtek több napig életképesek, bizonyos időtávon belül képesek bevárni az ovulációt.

De nyilván ovu nélkül képtelenség teherbe esni.

2016. aug. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Pontosan ahogy az utolso mondja gondolom ugy ertetted csak rosszul irtad.
2016. aug. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!