Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aktív nemi életet elek és rendszeresen védekezünk a barátommal.

A menzeszem 5 nap múlva jön meg. De az alábbi tünetek mutatkoztak meg a napokban és felek. Először is émelygésem volt az egyik reggel. Ez tartott körülbelül reggel 7-től délelőtt 11-ig. Majd volt enyhe mell feszülésem a napokban ez egyszer kétszer előjött de nem sokáig tartott. És most menzesz előtt 5 nappal és tegnap is este elkezdett görcsölni a hasam mintha meg akarna jönni de semmi. Sajnos én ilyen vagyok hogy állandóan minden egyes kis tünet utan már azt hiszem terhes vagyok. Pedig meg ellenorizzuk is mindig hogy nem történt e baj. Felek hátha mégis. Nem szeretnek meg picit.

És kerek mindenkit hogy normálisan válaszoljon. Mert tényleg nem szoktunk ész nelkul "osszebujni".

Köszönöm a válaszokat.



2016. nov. 29. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Hányingerem is volt aznap mikor émelyegtem.
2016. nov. 29. 17:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen védekeztetek, akkor semmi gond, nyugodj meg.:)
2016. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor viszont egyszerűen nem értem mik ezek a tünetek :(.
2016. nov. 29. 18:16
 4/4 anonim válasza:
100%
szia. menszesz elött sokunknak fáj a melle, tehát ez nem tünet, illetve az émelygésre is más magyarázat.A görcsök is a közelgő menszesz miatt lehet. én nem aggódnék.
2016. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!