Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom még nem akar babát de...

Párom még nem akar babát de ha becsúszik nem baj azt mondja. Akkor mégis szeretne már gyereket?

Figyelt kérdés

Egészségügyi probléma miatt abba kellett hagynom a fogamzásgátlót.

Probáltuk a gumit de nem jött be.

Mivel csak jövőre terveztük a babát ezért ez kicsit patthelyzet volt. Az esküvő főleg páromnak fontos engem nem különösebben érdekel, de ő csak utána szeretne gyereket.

Viszont azt beszéltük meg, ha már így alakult akkor már nem védekeznénk csak naptár módszerrel és ha becsúszik a baba nem gond.

De a tervezett babának nagyon ellene van párom. Ez hogy lehet? Vagy mégis szeretne csak az elvei miatt (előbb esküvő utána gyerek) miatt nem meri felvállalni?

Anyagi problémáink egyáltalán nincsenek, saját lakás, autó, normális munkahely és 7,5 éve vagyunk együt

26L 29F


2017. ápr. 25. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Csak szeret gumi nélkül dugni, s így vehet rá a legkönnyebben. Ha becsúszik, max. kihátrál.
2017. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az elsővel. Két opció van: Valaki vagy akar gyereket, és akkor teljesen felesleges a naptár módszer, vagy nem, de akkor óvszer. Ilyen nincs, hogy végülis "mindegy". Esküvő már kitűzve? Vannak konkrét tervei, hogy mi, mikor legyen?
2017. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, októberben lesz az esküvő és úgy terveztük utána állunk neki a próbálkozásnak.

Csak ő szereti a nagyobb dolgokat megtervezni és szerintem emiatt változtat nehezen vagy nem akar változtatni.

Én úgy vagyok ha már így alakult akkor miért ne jöhetne most a baba, azon a pár hónapon nem múlik, lehet addig össze se jön.

Ezért ezt a köztes megoldást beszéltük meg, bár nekem jó október után is de az óvszert nem szereti egyikőnk se ezért gondoltam hogy akár bele is vághatnánk.

Remélem nincs igazatok mert nagyon szeretem őt.

2017. ápr. 25. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi parommal ugy voltunk vele h nembaj ha jon de meg nem tervezzuk. Akkor egyszer kesett 4 napot. Mar piszkált , h teszteljek , negativ lett. Masnap megjött! Onnantól beszeltuk meg h mehet élesbe mert mint kiderult mindketten pozitiv tesztre drukkoltunk! Rá 6 hónapra jött is!:)
2017. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem még nem áll rá készen, időre van szüksége. Az hogyha becsúszna, nem baj, én úgy értelmezem, hogy tisztességgel vállalná akkor a gyereket. De! még nem akar. Ne eröltesd! Vannak olyanok, akiknek fontos, hogy minden tervszerűen menjen!
2017. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk a ferjem akart gyereket aztan amikor teherbe estem koccolt....elvaltunk. a picire ra se bagoz 4 eve. Az uj kapcsokatom is regota tart..pont ez volt..ha becsuszik mit szamit felneveljuk. Aztan orjong mert valoban bevsuszott. Tudta nem vedekezek. Mi is a naptar modszert alkalmaztuk de a termeszet kiszamithatatlan. Most 5 hetes vagyok de elfer a csaladban
2017. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes.ne erőltesd.akkor nyomjátok a naptár módszert.csak ne csapd be!

Én ezt a "nem baj ha becsúszik" dolgot nem tartom valami szépnek.ez olyan véletlennek hangzik. vagy szeretnénk vagy nem.

2017. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Játsz be hogy hopsz késik mi lehet es kiderul mit szólna has esetleg talan megis előfordulhatott hogy terhes lettel... Aztán megtudod mit szólna hozza.. Tudom nem teljesen fer dolog rafogni hogy késik..de meg mindig jobb mint kisírt szemmel terhesen azon filozni ..de azt mondta nem baj ha megis jon a baba...
2017. ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Nem fogom becsapni annak nincs értelme! Rendesen figyelem a testem, szóval ami tőlem telik megteszem.

Utolsó

Nem annyira fair dolog ha hazudok neki, de ez lehetne egyfajta teszt is. Elgondolkozom rajta.

2017. ápr. 29. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!