Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez? Peteérés téma.

Lehetséges ez? Peteérés téma.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha jól gondolom, akkor 21-én volt -erős orgazmus hatására "kiszabadult"- peteérésem. Védekezés nélkül voltunk együtt a párommal. Meg azóta többször is, mint pl ma is. Ma viszont olyan tocsogós folyásom van, mint akinek megint peteérése van. (Igaz inkább fehér, mint átlátszó.)

21-e óta szinte egyfolytában éreztem ilyen alhasi szurkálást. Ez mára mondhatni teljesen megszűnt, mint ahogy a szeretkezés utáni vágyam is alábbhagyott (újra normális).

Lehetséges, hogy mind a két alkalommal peteérésem volt? Vagy mi lehetett ez 21-én ill ma?

A ciklusom nem rendszeres, nem hőmérőzök és nem is használok ovu tesztet. Nem vagyunk rákattanva totál a baba projektre, de ha mégis összejön, akkor nagyon fogunk örülni neki.


2017. ápr. 25. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, hogy miből gondolod, hogy minden orgazmus peteéréssel jár.
2017. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nem írt olyat, hogy "minden orgazmus", ezt Te írtad.

Kérdező, simán lehet, pláne, hogy ha a váladékból is láttad.

2017. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm a választ! (ment a zöld kéz)


Ha valóban mind a két alkalommal peteérésem volt, és ugye pont együtt is voltunk. Akkor lehetséges, hogy kétpetéjű ikreink lesznek? Vagy ez azért ennél összetettebb?

2017. ápr. 26. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!