Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor legyünk együtt kisfiúhoz...

Mikor legyünk együtt kisfiúhoz?! Ovu-tesztesek, PG53 mikroszkóposok, hőmérőzők és minden téma szakértőt szeretettel olvasok!

Figyelt kérdés

Legutóbb, amikor kisfiúval voltam terhes, olyan napon voltunk együtt, aminek a reggelén tojásfehérjés voltam, és 37.3 volt a hőm, tehát már tüszőrepedés után. Azt csípjem el ismét? Tapasztalatok?

Köszönöm!



2013. szept. 18. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tüszőrepedés után közvetlenül. :) Mi azon a délelőttön voltunk együtt, amikor hajnalban megtörtént a tüszőrepedés. Előtte pár napig ne csináljátok, mert a lány ondósejtek több napig is úszkálnak bent, tehát akár egy 3 nappal korábbi együttlét esetén is befutók lehetnek.

A fiú viszont gyorsabbak, tehát ha nem sokkal a petesejt kiszabadulása után szerelmeskedtek, akkor nagy valószínűséggel egy kisfiú fog célbaérni. :)

2013. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Mivel a párodtól függ a kívánt kromoszóma kiválasztása, úgy legyetek együtt, hogy előtte kiírtja az x-eket. Így tuti csak az y-ok maradnak, tehát tuti fiú lesz. A tojásfehérjének, és a hődnek ehhez vajmi kevés köze van. Ha a párod ezt nem teszi meg, marad az 50-50 %.
2013. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Én pár órával a tojásfehérjére hasonlító folyás után voltam együtt a párommal, és kisfiú lett :)

Én is pasipárti vagyok :)

2013. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi, az eddigieket.

2-es, neked KÜLÖN... :S


Tudom, hogy a biológiában semmi nem 100%, de tudom, hogy vannak módszerek, ami ehhez nagy valószínűséggel jócskán közelíthet...

De persze, ha te, 2-es, ha ismered az X-es spermiumok "kiirtásának" testen belüli módszerét, máris megvan az idei első Nobel-díjasunk genetikából! Gratulálok!

2013. szept. 18. 11:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Első tök jól és érthetően leírta. Nekem is így lett kisfiam. :)
2013. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok! A többi válasz is pont annyira tudományos mint az enyém volt, így köszi, de a Nobel díjról lemondok!

Azonban vannak más módszerek is. Jósok látók, varázs italok. Amúgy a kérdést nem úgy tetted fel, hogy mikor a legvalószínűbb, hanem azt kérdezted, hogy mikor legyetek együtt. Erre nem volt korrekt a válaszom valóban.

Azt kellett volna írnom, hogy 2013.10.03-án du 14h 33-kor.

Nem vagyunk egyformák. Engem az ilyen kérdések kiakasztanak.

2013. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nagyon nem hiszek az ilyenekben, főleg úgy, hogy van olyan akinek 4 lánya van és fiút akart mindig is, minden praktikát bevetett és mégsem jött össze, ergo inkább szerencse kérdése. Szóval a tudományos választ a 2. adta :)


na mindegy azért remélem, hogy bejön a számításod és kisfiú sikeredik :)

2013. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az ovuláció napját mondta a doki, kétszer is bejött! Előtte egy hétig pihentettük a dolgot, de aznap mindent beleadtunk!! Most kislányon dolgozunk, így a ciklus 8. napjától minden másnap együtt vagyunk, kivéve az ovu napját és másnapját. Remélem a kislány is sikerül.
2013. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tippek és Trükkök


Befolyásoló körülmények, avagy mit tegyünk, hogy fiunk/lányunk szülessen?!



Fontos dolog a pH: A savas környezet a kislányoknak kedvez, mert elpusztítja az Y-spermiumokat ( közösülés előtt ecetes-vizes hüvelyöblítés ) . A lúgos a kisfiúknak ( szódabikarbónás-vizes öblítés ). Például orgazmusnál a hüvely lúgosabb lesz, ez a fiúknak kedvez. Ha viszont lányt szeretnék, le kéne mondani róla- már, aki ezt bevállalja...


Behatolás mélysége: A hüvely bemenete a legsavasabb., így mély behatolásnál a fiúnak, felszínesebbnél a lánynak van nagyobb esélye. Misszionárius-pózban lányoké, hátulról történő behatoláskor fiúké az előny.


Spermium-szám: Az alacsony mennyiség egyiknek sem kedvez, de a spermiumok magas száma a fiúutódokat részesíti előnyben.


Megfelelő időzítés, és szünet: Ha fiút szeretnénk, a megfelelő idő ugye az ovuláció előtti 2. napon keződik. Ezt megelőzően 3-4 napig ne szeretkezzünk, aztán persze mindent bele! Kislány utódért pedig szeretkezzünkminden nap amennyit csak lehet, de ovuláció előtt 3 nappal álljunk meg. (húha...)


Hőmérséklet: A herék nem hiába vannak a testen kívül a herezacskóban- nekik a testhőmérsékletnél alacsonyabb hő a kedvező. Ha fiút szeretne egy pár, a férfinak ajánlott közvetlenül a közösülés előtt forró fürdőt venni, ha lányt, akkor a szobahő a legjobb. Például előtte "meztelenkedjen" egy kicsit.


Kávé: Fiú nemzése érdekében ajánlott a férfinak közvetlenül az aktus előőtt egy csésze kávét elfogyasztania. Ennek nem ismert a hatásmódja, de a tapasztalat szerint ez is az Y-os spermiumoknak segít.

A.

2013. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Engem legjobban azok a gyökerek "akasztanak ki", akik nem legyintenek az ilyen általuk gáznak tartott kérdésre, hanem válaszolnak rájuk, drága idejüket és energiájukat nem kímélve.

Akaszd ki magad nyugodtan, de mi gagyi libák ne tudjunk erről, mert minket ez a hülye stílus sért.

És bár semmi közöd hozzá, de meghalt születése után egy kisfiúnk, és megőrülök egy kisfiúért. Hogy te ehhez mit szólsz, lesz..om. A béna időpontodat meg tedd zsebre, senkit nem érdekel...

2013. szept. 18. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!