Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel szeretkezés...

A barátnőmmel szeretkezés előtt pettingeltünk, ezalatt az idő alatt én éreztem, hogy távozott belőlem az előváladék, láttam a boxeromon, de viszont gumi nélkül csináltuk. Nem élveztem bele! Lehet-e terhes? Vagy csak felelem?

Figyelt kérdés
Mert mielőtt kivettem, még csak épp, hogy éreztem hogy lassanelelvezek..de nem élveztem el, majd csak rá olyan 10-15 mp-re..tehát nem élveztem belé, de ez egy szerdai nap volt..és rá péntekre elkezdett fájni a hasa, de már előtte is voltak ilyen gondjai(hasi fájdalmak)lent fáj nagyon a hasa..meg néha középen..lehet terhes lett?!..semmi esélyt nem látok, vagy mégis? 16 éves ő én 19

2017. ápr. 25. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Simán lehet terhes... A megszakítás NEM védekezés!


Használjatk óvszert.

2017. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De az általam leírt dolgok? A hasi fájdalmak már azok előjelek lennének? Nagyon erős fájdalma van..más semmi jel nem volt még. Mit gondoltok? kérlek segítsek, de távozott belőlem az előváladék még szeretkezés előtt..és láttam is! A spermium meg nem bele. A hasfájás..meg nagyon erős..létezik mégis, hogy teherbe esett?
2017. ápr. 25. 18:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban lehet spermium, és egyetlen egy hímivarsejt is elég a megtermékenyítéshez. Aktus után 14 nappal már kimutatja a terhességi teszt.
2017. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Előjelek feltétlen vannak? Vagy ez a hasfájás már az?
2017. ápr. 25. 18:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék az nem olyan, hogy kijön egy csepp, és akkor nincs több. Simán belekerülhetett.
2017. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tehát..simán lehet terhes?...
2017. ápr. 25. 18:50
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
A hasfájás nem a terhesség jele! ilyen korán nincsennek a terhességnek tünetei. De igen, teherbe eshet így. Nekem ikreim születtek megszakítás mellett. Ha nem akartok gyereket védekezzetek egy biztosabb módszerrel.
2017. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok mindkét hülyének. Főleg a kiskorúnak, aki gumi nélkül engedetr magába egy farkat. Ráadásul rutintalan farkat. Csalódott lennék az anyja helyében, hogy ilyen buta lányt neveltem.
2017. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Igen simán . Ezt 19 évesen illik tudni.
2017. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi felelotlen bagzo nyulat...
2017. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!