Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utánit csak nőgyógyász...

Esemény utánit csak nőgyógyász írhat fel, vagy háziorvos is?

Figyelt kérdés
Utoljára 20 éve kerültem olyan helyzetbe, hogy szükség volt rá. Most tanácstalan vagyok, hogy vasárnap honnan lehetne szerezni.
2017. ápr. 30. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát a háziorvosod dolgozik vasárnap? Egyébként irhat.

Egyébként én is jártam így minden városban van orvosi ügyelet én ráadásul hajnalba mentem oda úgy bevoltam pánikolva. Nem keverendő a sürgősségi ügyelettel.😅

2017. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is az ügyeleten írták fel. Ráadásul a férjem ment érte, ő is beszélt a dokival.
2017. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van a baráti körben háziorvos, akihez el lehetne menni receptért ilyenkor is - ha ő írhat.


10 éve működik a megszakításos módszer, egyetlen alkalommal, tervezetten lettem terhes. Most a férjem lassabban reagált, úgyhogy nekem is egyszerűbb lenne, ha a beszerzést elintézné. Ráadásul a fent említett (házi)orvos is az ő baráti köréhez tartozik.

2017. ápr. 30. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
ha tegnap este törtent, meg kedden is beveheted.
2017. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát hívja fel a férjed és kérdezze meg. kb. 50 forintért megtudhatja.


Én még csak nőgyógyásszal írattam, de egyszer megkaptam vény nélkül is, mert a család ebben a kisvárosban 40 éve ugyanabba a patikába jár, ezért odaadták de mondták, hogy azért utólag vigyem már be a receptet.

2017. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Háziorvossal sikerült megoldani, már be is vettem néhány órája. A betegtájékoztató szerint 85%-os a védelem, remélem nem lesz gond.
2017. ápr. 30. 17:22
 7/7 anonim válasza:
Igen, írhat háziorvos is
2017. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!