Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e baba a dologban?...

Vika90 kérdése:

Lehet-e baba a dologban? Beágyazódási vérzés? Vagy csak túl sokat képzelek? (A többit lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 napom van a nem vártig. Tegnap pár rózsaszínes cseppre lettem figyelmes, illetve arra hogy fura szaga van. De nem olyan mint mondjuk felfázáskor, vagy gombás fertőzéskor, ez most nekem új szag volt.

Ma reggel szintén két csepp halvány rózsaszín, és egészen sok kis darabka nem tudom jobban leírni, mintha darabos rózsaszínes kis valami lett volna. De ezt sem tudtam az eddig általam tapasztalt dolgokhoz hasonlítani, pedig már sokmindenen átestem.

A hasam nem görcsöl, a fejem fáj csak bár szerintem az időjárás is hozzá játszik. Ami még a héten furcsa hogy extrém szinten ver a szívem egész héten, bár ez is megint bármitől lehet.

Az ovulációm előtt 3 nappal voltunk együtt, illetve az ovulációm éjszakáján. Legalábbis ha jól számoltam, bár a tünetek stimmeltek.

Szeritetek mit gondoljak? Merjek reménykedni?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2017. máj. 1. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nő teste kicsit másként reagál. De nem gondolnám, hogy a beágyazódás darabos vérzéssel járna.
2017. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat ez konkretan barmi lehet. A rozsaszin cucc az veres folyas (bocsi nem tudom szebben :)) es valakinek van ilyenterhessegkor, de valaki pecsetel peteereskor amugyis.
2017. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem jon meg majd akkor ra ersz remenykedni addig total felesleges ez az egesz
2017. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!