Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 12-13 napjan sok nyak,...

Ciklus 12-13 napjan sok nyak, hany nap mulva van pe ezutan a nyak utan? Ra 4-5 napra?

Figyelt kérdés
szeretnek babat a ferjemmel , nagyon ritkan figyelem a jeleket , de most sok nyakom volt , maskor alig van ! :) szerintetek oszzejohet a baba , ha most voltunk egyutt es csutortokon penteken lenne ovum ? ha tudunk szerdan meg egyutt leszunk , hiszen holnap szulinapom van :) jo lenne egy szep pozi teszt e honapban :) mar egyszer sikerult , de elveszitettem , az mar nem lenyeges , pozitiv vagyok tovabbra is ......

2017. máj. 1. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia ez NAGYON egyénfüggő!

Nemtudom mi az átlag, de nekem pl soha nem volt nyákom. Csak az első clostis hónapban, a másodikban nem volt mégis most sikerült a baba a 2.ban!

Elsőben 14 napon tojasf.nyák rá 3napra tuszorepedes. 14 napon a doki azt javasolta h 14-17 cnapig mindennap legyunk egyutt. Elotte javasolt 3 nap kihagyást.

2.hónapban 15 napon volt ovulációm, masnap repedt ugye és akkoris egyutt voltunk 14-17 cnapig minden nap! Meg igazabol egesz ciklus alatt 2-3 naponta nagyjabol sikerult. De én pl azt hittem 14 nap pém de nem.. kellett az ovuteszt és a doki, h rájöjjek erre. Ajanlom nekedis a fastest.hu-ról tudsz rendelni 100Ft korul van én 2 évig használtam ezeket. Nem csalódtam!

2017. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szerdan egyutt kellene lennetek. Mert a mai nem tart ki sztem addig
2017. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyákra sajnos nem lehet alapozni, nagyon kéne ismerned a ciklusaidat minden téren, hogy tudd, hogy nálad hogy működik.


Van akinek előtte, közben utána van nyák vagy akinek nincs.


Nekem csak closty mellett volt nyákom. Baba nem lett.


Amikor baba lett nem volt nyákom. Alaphőm magasabb votl mint szokott, és ovu után szinte fel se ment... azt hittem még ovum sem volt de az ovu teszt jelzett pozit :)... Sajnos nem olyan egyszerű ez :D


Ha már ennyire figyeled magad, ovuteszt a legbiztosabb pozitív napon és első negatív napon érdemes együtt lenni. Első negatív nap után 36 órán belül reped meg a tüsző. Ennél jobban nehéz meghatározni :S


Ha kétnaponta együtt vagytok kb peteérés körül akkor már megtettetek mindent :D


Sok sikert és Boldog szülinapot :)


27hkm

2017. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :)
2017. máj. 2. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kedden reggel volt tojásfehérjés nyákom. Csütörtökön délután elkezdett fájni a hasam jobb oldalt, már tudtam hogy peteérésem van, a fodrásznál alig bírtam végig ülni 1 óra hosszát annyira fájt. Aznap este együtt voltunk a párommal, másnap reggelre elmúlt a fájdalom. Szóval peteérés előtt kb. 3 nappal volt nyák.
2017. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!