Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen erzes a beagyazodas?

Milyen erzes a beagyazodas?

Figyelt kérdés
legyszi ne kovezzetek meg erte de komolyan kerdezem nem parnapja jobb oldalt a hasam nagyon fajt ,mozogni alig aliug birtam meg tobb folyasom is volt a kelletenel!
2017. máj. 1. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
semmilyen, nem lehet érezni.
2017. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem semmilyen nem volt, 3-bol egyszer sem ereztem.
2017. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet érezni, ez biztos hogy nem az. Nem fáztál fel esetleg?
2017. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
En a beagyazodas kornyeken ereztem dolgokat lehet nem fugg ossze de azert leirom . Erosebb Szurkalas petefeszek kornyeken egyszer jobb maskor bal oldalon enyhe gorcsok feher folyasom volt . Maskor menstruacio elott sosem ereztem ezeket csak a gorcsolest 1 nappal a menses elott.
2017. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Én szurkálást éreztem kb. a 10 nappal szex után.

De a nagy fájdalom és folyás szerintem nem jellemző.

2017. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem a méhemet. Mintha megakarna jönni, de nagyon enyhe, fajdalomnak nem nevezném.
2017. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen.
2017. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem pecsételő vérzéssel járt, igaz, ikrek voltak :)
2017. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem első terhességnél semmilyen tünetem nem volt még pms sem...


Előtte a peteérést sem éreztem.

Missed ab lett, és azóta mindig éreztem a peteérést is és nekem peteéréstől mindig szúrt az egyik petefészkem körül.


Aztán másfél év után mikor terhes lettem korán jöttek tünetek 4 nappal nem várt előtt már pozit teszteltem. De beágyazódás környékét itt sem volt semmilyen tünetem, sőt még a hőm is leesett, azt hittem nem repedt meg a tüsző..


Én 7 év próbálkozás után azt mondom, aki babát szeretne az mindig érez valami furát :) MINDIG


Alapvetően a beágyazódást nem lehet érezni, esetleg lehet egy kis pecsételő vérzés. Petefészek szurka meg lehet terhesen és nem terhesen is :)


Egyébként jellemzőbb terhességnél, hogy nem a petefészek körül szúr, hanem a méhnél, olyan mint a mensi görcs, de nem egész alhasra terjed ki inkább csak középtájt. Petefészek körüli szurkálás meg már 5-6 hetes terhességnél jelentkezik legtöbbször, mert a sárgatest feszíti a petevezetőt ahonnan a tüsző kiszabadult.


De ahogy mondani szokás, ahány ember annyi féle tünet :D


Én mindig azt mondanom, ha tünetekből lehetne tudni, hogy sikerült e vagy nem akkor nem létezne terhességi teszt :)


Sok sikert és türelem :)


27hkm

2017. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2017. máj. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!