Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet belőle bajunk, mi a teendő?

Lehet belőle bajunk, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Péntek éjjel szeretkeztünk a barátnőmmel, elmentem a gumiba de utána még jól esett összeölelkeztünk, mokáztunk, közben lelankadt es a gumi tartalma az ölemben, ágyékomban kötött ki. A gumi bentmaradt, de még kilógott a vége.


Úgy ítéltem nem lesz probléma, ugyhogy nem szedett be semmilyen tablettat. Így 3 nap elteltével felvetődött bennem h basszus nemár. Ilyenkor mit tudunk tenni?


A keresd az ovit meg ilyeneket pls ne..



2017. máj. 1. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az esemeny utanihoz mar keso, egy dolgot tudtok tenni, remenykedni. 2 het mulva terhessegi teszt.

Aztan majd a baratnod eldonti ( mivel az o teste ), hogy megszuli vagy abortusz. Neked meg hazassag vagy gyerektartas 18 evig ( a fizud 25 %- a )

2017. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam h van valami 120 órás - ötnapos tabletta. Az játszik?
2017. máj. 2. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Nincs olyan. 72 oras van, es az sem mindig hat, plane ahogy telik az ido.

De ha csak a gumi teteje maradt benne es az aljabol kifolyt minden akkor azert nem sok esely van ra.

De legalabb megtanultatok, hogy amint vege, kiveszed es leveszed!

2017. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Minimális esélye van csak a terhességnek, kifelé folyik, nem be a hüvelyébe.
2017. máj. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van 120 órás, minek félrevezetni őket????

Nyomás érte!

[link]

2017. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!