Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kerdesem lenne hogy ez...

Olyan kerdesem lenne hogy ez azt jelenti hogy terhes vagyok de meg nem latszodik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma voltam orvosnal megvizsgalt es azt mondta terhes vagyok ,viszont az ultrahangon nem latszodott semmi. Uterus 36x35mm az endometrium 9mm lehet hogy koran mentem ? Koszonom valaszotokat


2017. máj. 2. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Mikor menstruáltál utoljára?
2017. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendes menses marc.8an volt ami tartott 4napig apr.8-9en volt de akkor nem volt eros .28an csinaltam egy tesztet ami pozi lett.Most voltam orvosnal es o kezi vizsgalattal azt mondta terhes vagyok az uh meg nem mutatott semmit ...azt mondta h ha nem jon meg 2het mulva menjek vissza .
2017. máj. 2. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Bar valaszolni nem tudok de ugyanebbe a cipobe jarok. Kivancsi leszek mi lesz szurkolok nektek megirod majd? En meg nem jutottam el a dokiig :)
2017. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálgatom számolni, de nekem nagyon nem jön ki. Mert ha az egyik esetet nézem, akkor már ultrahangon látszani kellett volna. Ha a másikat, még a teszt is korai volt, de persze simán lehet, hogy elszámoltam valamit, vagy nem középidőben volt a peteérésed.


Egy hcg vérvételre nem tudsz elmenni? Synlab labor ha van a közeletekben, ott asszem 5000 forintért csinálnak

2017. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Korábban nem teszteltél vagy igen csak negatív volt? Hiába volt az az utolsó menzesz rövid és gyenge, simán kezdődhetett új ciklus, onnan számolva korai volt az UH még.
2017. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze mindenkepp :)hat kicsit ossze vagyok torve,de remenykedem h lesz belole valami...szeretnenk mar a babat.
2017. máj. 2. 13:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltak tuneteim azert teszteltem csak .Az orvosnak ugyan ezt mondtam .Azert furcsaltam h azt mondta h terhes vagyok aminek orultem csak annak nem amit az ultrahangnal mondtak .H nem latni semmit meg.Lehet meg kell varnom h meg jon e aztan okosabb leszek .
2017. máj. 2. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 2 hét késéssel kezdett csak látszódni a petezsák és a baba,előtte semmi,pedig full pozitív volt a teszttem. Már riogattak minden félével. Végül minden rendben volt.
2017. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!