Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetes korba latszodik...

Hany hetes korba latszodik először hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nemtudom ti higy vsgytok vele de én 8 hetesrn észre vettem hogy a hasam alja duzzadt..

Most a 9. Hétbe meg alig látni valamit ez miért van?!


2015. okt. 29. 06:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Alapbol is pocakos vagyok alacsony és vékony csak mindig hasra hiztam ha hiztam...
2015. okt. 29. 07:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Puffadás. Nekem 8 hetesen a puffadás látszódott, aztán megszűnt, a poci pedig a 18. hét környékén vált egyértelművé.
2015. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anatómiailag lehetetlen terhespocakot látni a 16. hét előtt. Előtt puffadsz, vizesedhetsz, de a méhed miatti domborulatot nem láthatod korábban.

Amit most látsz, azok a beleid, gázzal töltve.


Keress egy anatómiai ábrát a méh növekedéséről és látni fogod, hogy a csontos medencéből a 16. héten emelkedik ki, a csontot pedig értelemszerűen nem tudja kidomborítani.

2015. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, már látszik :)
2015. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi lefujtuk a lagzit, mert 6 honaposan nem akartam pocakos menyasszony lenni. De szinte nem is latszott volna eskuvoi ruhaban, 7.honap korul szepen no. Most lepek a 9.be, de most sem tul nagy. Magas vagyok 175cm.
2015. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20.hét körül kezdett látszani.
2015. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az valószinű csak puffadás volt, de én 12 hetes vagyok, már van egy picike pocakom, eddig még nagyobb volt, de az csak puffadás volt... Ez már nem az, tuti :)
2015. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nünü87 ***** válasza:
Én 19. hetes vagyok (első baba) nekem már látszik elég rendesen de alapból sem voltam soha vékony mindig is volt egy kis hasam. Nekem a 14. hét körül kezdett el jobban látszani addig inkább csak puffadás volt. 12. hetes voltam amikor volt az esküvőnk és a még januárban kiválasztott menyasszonyi ruha simán rám jött.
2015. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 14. héttől kezdett látszani anatómiailag. :-)

Most már többen vizslatnak erősen, akik nem tudják, de ruhafüggő is, hogy mennyire látszik.

19+5 hkm

2015. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!