Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogyan kell számoln...

Most akkor hogyan kell számolni? Voltam ma hüvelyi vizsgálaton és nem látott petezsákot. Esetleg korai volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam orvosnál, mert úgy éreztem lenne itt valami. Hüvelyi ultrahanggal megvizsgált, és azt mondta nem lát semmit, teljesen üres a méhem, csak a két petefészkem látszik... Én azóta utánaszámoltam, hátha még korai volt a dolog. Ha a menstruációmtól számolom akkor most lennék 7 hetes + négy napos. Ha ezt a valódi terhességtől számítom, akkor 5+4 hetes vagyok. Szerintetek ekkora már biztosan megtudja mondani? 100%-osan?



2017. máj. 2. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen is már látnia kellett volna valamit, nem hogy 7 hetesen. Mert a menstruációtól kell számolni, mindegy mikor lettél "valóban" terhes. Nem hiszem hogy terhes vagy.
2017. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó menzesz első napjától számítják. Tehát ha aszerint már több, mint 7 hetes terhes lennél, akkor gyakorlatilag már szívhangnak is kellett volna látszódnia.

De valóban egy 5 hetes terhességnél is már petezsákot szoktak látni.

Ha nálad semmi, akkor nem vagy terhes.

Késni meg bármitől késhet a vérzés, nem csak terhességtől.

2017. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes 4 naposan már szívhangnak is kellene lenni. Ha semmit nem látnak, nem vagy terhes.

Az "érzés" kevés, terhességi tesztet csináltál?

2017. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Szia huha ez kemény dió.:/

A kontrollon fog csak biztos kiderulni.:(

En is nagy ketsegek kozt vagyok. 5+1nél semmit sem lattak sztkban. Magándokim nem rendelt majd hnap de felhivtam azt mondta ne konyveljem el megnez o is. Drukkolj. Drukkolok!

2017. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És közben erős pozitív a teszted?
2017. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!