Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szval egy hettel ezelott...

Szval egy hettel ezelott csinaltam egy tesztet es pozitiv lett mint mar kiirtam. Utana voltam a heten nogyogyasznal+ultrahangom. Nem lattak semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De azt mondtak lehet azert nem latszik mert meg 4hetes.ma vittem vizeletet a korhazba igaz nem az elso hanem masodik vizelet volt de negativ lett.ket napja nem szedulok jol vagyok mint regen..annyira felek h kezdodik hnap elolrol..nem tudom mi van most mar akkor most az vagyok avagy sem?!
2017. máj. 3. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Légy türelemmel !!!

Miért mentél ilyen korán ? Gorcsoltel vagy vereztel?


Mi alapján mondta hogy terhes vagy ?



Annak a vizelet vizsgálatnak kb 0 az értelme foleg ugy hogy nem is első vizelet ...


Ritka esetben előfordul hogy nem , vagy nem olyan koncentráltan választodik ki a HCG a vizeletben !


Miért nem vérre kuldott ?!?!


4 hetesen meg semmi nem látszik ...

Ilyen korán ha nincs panasz felesleges menni ... Mert most csak őrlőd magad !! Ami nem tesz jót !


Nyugodj meg ! Vannak magánlaborok 2.800 Ft-ért csinaltattam HCG ver tesztet ket hete meg aznap e-mailben megküldték az eredményt !

Menj el te is es akko ott kiderul hogy mennyi a HCG !


Ha meg nincs akkor tuti nem vagy terhes ! Tehat a verteszt nem hazudik !!!

2017. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vizeletet? Abból otthon is lehet tesztelni. Vérvételre menj, kétszer, 2 nap különbséggel, az nem hazudik. 2 nap alatt legalább meg kell duplázódia a hcg-nek.
2017. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!