Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek elkaphattam vmi...

NMke kérdése:

Szerintetek elkaphattam vmi komoly betegseget nogyogyasznal?

Figyelt kérdés
Rakszurest vett le (eves, altalanos szuresi cellal), csorgott a telefonja es felvette (a kesztyus kezevel), majd manualisan megvizsgalt -ua. A kezzel. Amit nem is gondoltam, h meg fog. Par csepp vert vettem eszre otthon a bugyimon. Masnaptol alhasi fajdalom, amirol tegnap megallapitotta a sajat dokim, h baloldali petefeszek gyulladas. Az elso doki csak helyettesitette ot, hozza akartam menni. A korabbi vizsgalaton kaphattam el? Egy hettel az elso vizsgalat utan, matol a jobb combtovem es jobb honaljam faj, nyilall. Ez lehet hiv? Aggodok. Vagy csak a kozelgo mensi
2017. márc. 1. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy enyitöl elkaptál volna valamit föleg nen a hiv et. Menszensz lessz. De menj vissza a dokihoz egy kontrollra.
2017. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bar van bennem egy kis hipochondria, az igaz...de előttem egy idősebb not vizsgált és utólag mondta az asszisztensnek, h elkuldi tenyesztesre a huvelykenetet.Akkor is babralt a telefonnal...es ha maradt ratapadt huv.valadek a telefonon? Mennyi ido alatt pusztul el a virus ilyen esetben, ezt lehet tudni? Kb.5 perc telt el szerintem mire bementem..
2017. márc. 2. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!