Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüsző vagy ciszta? Van még...

Hanga86 kérdése:

Tüsző vagy ciszta? Van még remény vagy ez a hónap is elúszott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Első Closti kúrám után (10napig,napi 1),tegnap voltam Uh-,ahol a következőt látta a doki:16.cn-on 11mm endometrium,jobb oldali ováriumban 42mm-es simplex ciszta.

Erre azt mondta h ez tüsző,de 3cm felett már cisztának hívják és repednie kéne bármelyik pillanatban...de én valahogy nem bízom ebben,nincs jó megérzésem.Az tök jó,h a Closti hatott,de sztem nem jó irányba vagy nem tudom.



2017. máj. 3. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat igazabol en nem nagyon mit varsz a gepuk/telefonjuk elott ulo netezoktol, pontosabb valaszt, mint a teged megvizsgalo orvostol? :)
2017. máj. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*nem nagyon ertem


Marmint sejtem, tapasztalatokat, de ez nem ad erdemi infot hogy masnal hogy volt mert minden szervezet mas, lehet nalad nem igy lesz.

2017. máj. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt várom,hogy ha valaki járt már így és átlátja már jobban ezeket a dolgokat,akkor érdemben tud válaszolni.Mert én hiàba kérdeztem rá,egyértelmű választ nem kaptam és még mindig nem világos számomra,h ez most tüsző vagy ciszta,és kuka ez a hónap,vagy ebből is lehet vmi.Mert ekkorán má bőven kellett volna repednie,sőt...

Sosem értettem h miért szól hozzá vki egy kérdéshez ha érdemben semmit nem tud mondani! Talán nincs jobb dolga...

2017. máj. 4. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, de meddőségin úgy hallottam, 30 mm felett nem nagyon szoktak már repedni. :(
2017. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ciszta. A closty gyakori mellékhatása. Miért kellett closty? 3. napi hormonjaid milyenek?
2017. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit alacsony a progim.Rendbe volt a 3.és 21.napi is nagyjából,nagy eltérések nem voltak,csak egyszerűen nem jön a baba.Vajon a cisztán kívül szokott még megérni tüsző? Mert a doki ugye csak a dominánsat mondja,de azt is mondta,h nem egy terhesség létre jött már ennél nagyobb ciszta mellett is.. Ezt én úgy értelmezem,h akkor érik emellett tüsző is,jó esetben.
2017. máj. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!