Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még pozitív a tesztem?...

Lehet még pozitív a tesztem? Nektek hogy alakult van még remény?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönni-e.Tegnap csináltam egy tesztet de negatív lett sajnos.Tudom én hogy vagy 1000 dolog miatt késhet de nagyon szeretnénk a babát.

Mérem a hőm és ma is 37.1 volt.Ha leesik 36,5 körül akkor megjön az nap.A melleim reggelre még jobban bedurrantak mint eddig volt érzékeny és viszket is nagyon a mellbimbóm és a mell udvar is.Vannak még tünetek de bármi lehet menzi jele is akár.Mikor csináljak még egy tesztet szerintetek?

A negatív teszt miatt elkeseredtem .


2017. márc. 13. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem korán teszteltél, nekem 1 hét után mutatta ki a pozitívat, de én nem is teszteltem ennyire hamar, szerintem várj még vele 3-4 napot. :)
2017. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tesztelj 2-3 naponta, amíg nem jön meg, van remény!

14. dpon nekem volt negatív tesztem és babás voltam. 3 nappal később már pozitív lett. Milyen tesztet használtál? Milyen érzékenységűt? Ha 25-öset, akkor akár holnap reggel is megpróbálhatsz egy 10-es tesztet, ha fentmarad a hőd.

2017. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.10 es teszt volt de a márkáját nem tudom boltban vettem ahol dolgozom.
2017. márc. 13. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott késni, de most 3 napja késik. A teszt még mindig negatív, pedig tegnap 10-essel néztem. Amíg meg nem jön, én minden reggel tesztelek. Még van remény! Talán pár nap múlva örülhetünk. :)
2017. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A havi késhet bármi miatt,persze lehet baba is,de ne felejtsd el hogy nem vagyunk gépek....én 10es teszttel a 11.DPO-n pozit teszteltem....van akinek sokáig nem mutatja ki a teszt,de azért általában a mensi napján egy 10es jo eséllyel sejtet vagy egyértelmüen mutat valamit.DE!!!Amig nem jön meg van remény :) sok sikert kivánok!!!
2017. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is.3 mas várom a fejleményeket.Drukkolok. Mikor tesztelsz?Én holnap vagy szerdán.Attól függ hogy bírom mert elég türelmetlen típus vagyok.Meg persze meg jön-e addig.
2017. márc. 13. 12:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi most olvastam el újra a válaszodat ás látom,hogy minden reggel csinálsz egyet.Írj hogy hogy alakult és is fogok.
2017. márc. 13. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendben, írok. Izguljunk együtt! :)

De nekem 4 napnál többet még sohasem késett, az is csak egyetlen egyszer volt. Úgyhogy vagy megjön holnap estig, vagy baba lesz. :)

Van már vmi tüneted?

2017. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tüneteim vannak de erre nem merek adni. Egyre erősebb mell fájdalom,viszketés. Néha megszédülök. Mindjárt megjön érzésem is intezív lehet meg is fog jönni. Valamint isszonyatosan fáradt vagyok pedig nem igazán szoktam. A derekam is nagyon fáj. Kb ennyi de ez menzi is lehet. Neked van valami?
2017. márc. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!