Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SoS, terhes lehetek ha magas...

SoS, terhes lehetek ha magas a progeszteronom? Első clostylbegytes hónap! Eredmény lent

Figyelt kérdés

Progeszteron 127,20 nmol/L

Nők: follikuláris fázis: 0,6 - 4,8; ovulációs fázis: 2,5 - 9,5; luteális fázis: 5,4 - 85,9 nmol/L; menopauza: 0,3 - 2,5 nmol/L; 1. trimeszter: 28,6 - 149,5; 2.

trimeszter: 54,1 - 464,8; 3. trimeszter: 17,9 - 810,9


2017. máj. 4. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia szedsz valamilyen progreszteron gyogyszert?Ha szedsz akkor attol lehet ilyen szép magas,ha nem akkor lehet 2 peteselyt szabadult ki ès 2 sàrgatest termeli a progit.Nekem anno 190 lett az értékem de szedtem progit+kettö repedt meg.
2017. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak clostylbegytet szedek és e vitamint.
2017. máj. 4. 12:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Tyű! :-) Mikor tesztelsz?
2017. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még csak a 23.ciklusnapon vagyok...felhívom ma a nőgyógyászom,hogy mit mond erre
2017. máj. 4. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Akár lehetsz is, de 23. napon még nem jelent semmit a progi szint azon kívül, hogy volt ovu.


Nekem clostyval 69 volt a progim és nem lett baba...


Fél évre rá 27 volt a progim és abban a ciklusban terhes maradtam, terhesen progipótlás mellett is csak 89 volt a progim.


Szóval akár lehetsz is, de lehet, hogy nem. Korai lenne bármit is mondani :)


Szorítok, hogy végül sikeretek legyen!


27hkm

2017. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Clostytol megérhetett több tüszöd is, akár lehetett 2 tüszö is ami megrepedt,ugye akkor 2 sárgatest termeli a progit,dupla esély a babàsodásra😁😁egyébként amikor szép magas volt a progim akkor terhes is lettem,neked sok sikert kivànok/1 es vàlaszolo vagyok/
2017. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, 5. válaszoló, abból a ciklusból vagy terhes, ahol 89 volt pótlással is a progid?

Nekem azt mondta a dokim, hogy 60 alatt esélytelen teherbe esni, de nekem sikerült 40-nel. De sajnos baba végül is nem lett belőle.

Aztán 55-tel estem teherbe (ovu+7 nap), majd felment rá 2 napra 67-re. Utroval 99 lett. Most vagyok elvileg 8 hetes, volt szívhang is egy hete, de nagyon parázok, mert még régebben olvastam, hogy 70 alatti progiszintnél történt terhességek nem maradnak meg. :(


Kérdező, tényleg szép érték! Nekem ez volt a max, amiből most elvileg terhes vagyok, amit clostival produkálni tudtam. Pedig nekem még ráadásul closti nélkül is volt ovum, mégis csak ennyit segített a closti. Viszont 3-ból 2 clostis hónapban sikerült teherbe esnem.

2017. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintme sanszos lehet a baba,ez nagyon magas érték. bár nekem a fele lenne egyszer... a legtöbb amit sikerült produkálnom az 40 nmol lett :(
2017. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves hetes, igen abból lettem terhes :) 27 volt a 23. napon a progim és 89 lett progipótlás elkezdése után két héttel. Én is paráztam, hogy baj lesz, sajnos már volt vetélésem ikrekkel és 7 éve vártuk a kis csodát :S


Lényegében elég lett ennyi progi, pedig elég sokat szedtem... 2utro reggel 2utro este és 1 progesterone exeltis este.


Nem hiszem, hogy gond lesz mostm ár nálad, 9. hétig kell kihúzni utána már fejlődik a méhlepény és az is kezdi termelni a progit :) Minden jót nektek és vigyázz magatokra!



Kedves kérdező tőled meg várjuk ám majd a fejleményeket :)

2017. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Nekem nincs petérésem,gyógyszer nélkül a progim a múlt hónapban 0,30nmol!!volt .Most nagyon meglrpő lett ez az érték ,bár szenvedtem is a closty mellékhatásoktól
2017. máj. 7. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!