Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdhetek reménykedni? A...

Kezdhetek reménykedni? A ciklus.hu szerint október 4-én volt a peteérésem, az utolsó mensi napja szept 11. Peteérés óta a hőm 36.8-nál van, az alaphőm 36.4!

Figyelt kérdés
Mellem nagyon fáj és érzékeny, a múlt héten hasszurkám volt, eddig mindig 28 naprja jön meg most már a 34. napon vagyok! Reménykedhetek?
2008. okt. 14. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút reményteli helyzet,holnap csinálj egy tesztet!
2008. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi hogy válaszoltál, igazából péntekre terveztem a tesztet, csak kiváncsi voltam hogy más hogy látja! De az eredményt mindeképp megírom.

2008. okt. 14. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Első babánk lenne, és már nagyon várjuk, főleg hogy most sikerült vennünk egy házat is. Szóval a remény az él bennem, de nem merem nagyon elbízni magam!
2008. okt. 14. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is remenykedhetsz. Bar a 12 het meg messze van es en csak akkor leszek nyugodtabb, de szerintem van eselyed pizitiv tesztre.


Nekem 23-26 naposak voltak a ciklusaim, ma vagyok a 32. napon, de szombaton is, vasarnap is pozitivat teszteltem. Jovo hetfore hivott be a doki. Remelem minden rendben lesz!

:-))))


Drukkolok Neked!!!

2008. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó neked, nagyon boldog babavárást kívánok!
2008. okt. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!