Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet reménykedni? Junius...

Lehet reménykedni? Junius 1-én vagy 2-án volt meg a menszim! Sajnos azért nem tudom, pontosan, mert a ciklus.hu-n mostanság nem tudom megnézni!

Figyelt kérdés
A ciklusom általában 27,28 napos.Tehát most kellett volna megjönnie a hétvégén!Szerintetek lehet babó a dologban?Mert még nem szeretnék tesztet csinálni,mert már régóta próbálkozunk,és nem akarok ismét csalódni.Mikor csináljak tesztet amikor már biztos jelet mutat?Még korai?Kiszámolnátok ti is?Köszike,előre is!
2009. jún. 29. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!!! Szerintem csinálj nyugodtan egy tesztet!!! Nekem előtte már 4 nappal kimutatta!!!

De a reggelt azért várd meg,az a "biztos" pisi!!! Lehetsz babós!!!

Jelezz majd hogy mi volt!!!! Drukkolok neked nagyon!!!!

28hetes kismami!!

2009. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kriszta66 ***** válasza:
Szerintem is csinálj nyugodtan mert tegnap vagy ma kellet volna megjönie. Várjuk a választ reméljük + .
2009. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha tudok valamit,biztosan jelzem.Csak azért félek egy kicsit,mert nincs semmi előjel.Nem fájnak a cicik,nincs hányinger,de ehez még lehet korán lenne.Csak sokat tudok aludni,és nagy lett az étvágyam.És elkezdtem hizni,de ilyenkor fogyni szoktak.És állandóan édeset ehetnék.Már van két gyerek,de nem emlékszem rá,igazán mikor kezdődtek ezek a dolgok.A hasam sem szúrkál.Tudom mindenkinél más,de én ,félek,hogy - lesz a teszt.Bár próbálok nem stresszelni.
2009. jún. 29. 20:47
 4/5 Kriszta66 ***** válasza:
A 18:20- as vagyok csináltál már tesztet drukkolok . Nagyon kiváncsi vagyok . Vagy még inkább vársz egy kicsit?
2009. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kriszta66 ***** válasza:
Mi lett + vagy - nem válaszoltál pedig megigérted .
2009. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!