Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 honapja szuletett az elso gyerkemek egy kisfiu. Nem terveztuk csak ugy jott de nagyon boldogok vagyunk. Eleg nagy port kavart ez a csaladban de mara mar mindenki megnyugodott es teljes az orom. Az a helyzet hogy ugye a 6het es vizsgalat utan szeretkeztunk a parommal es megszakitasos vedekezest hasznaltunk mivel a fogamzasgatlot csak a menzesz elso napjatol lehet szedni es meg nem jott meg. Es fogalmam sincs mikor fog eloszor vagy hogyan van ez. Es felek elegge hogy ujbol terhes lehetek mert a masodik babat tobb ev utan szeretnenk. Es az ovszerbe se bizok mert volt hogy elszakadt mar. De mindig idoben kihuzta a parom vagy eppen mar joval elotte h elment volna...lehet ebbol baj???
2017. máj. 5. 15:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
78%
1-esnél a pont. Amúgy tudtad,hogy nem csak tablettával lehet védekezni?? Gumizni is tudtatok volna. De akinek nincs esze ,az meg is érdemli a sorsát...
2017. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Megszakításos védekezés nincsen! Megszakításos szex van, de ez nem védekezés. Igaza van az elsőnek!!!
2017. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Esetleg leszolas nelkul is tudna valaki normalisan valaszolni???? Mert nem azert tettem fel a kerdest hogy kritizaljanak...
2017. máj. 5. 15:15
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, mi ezt honnan tudjuk? Te jövőbelátót keresel, nem sima válaszolót. Tudhatnád, hogy a megszakítás nem védekezés. Ha 100% védekezni akarsz, ne szexelj, amíg nem szedsz gyógyszert.
2017. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amugy meg irtam hogy elszakadt a gumi is egyszer es nwm bizok bemne a gyogyszert meg meg nem szedhetem mert nem jott meg mivel szules utan nem tudni mikor jon meg...de a nagy eszosztoknak kivancsi lennek van e gyerekuk vagy szultek e mar.
2017. máj. 5. 15:16
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy törölteted a neked nem tetsző válaszokat, attól még egy rettenetesen buta nő maradsz.
2017. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
44%
Mik vagyunk mi szerinted? Távolbalátó nõgyógyäszok vagy mi ??? Miért nem tudsz egy r.adt teszet csinálni?
2017. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Tudod, nem csak olyanok vannak, mint te. A nagy észosztók pedig tudnak normálisan védekezni. Szóval az én gyerekem tervezett, mert volt annyi eszem, hogy hogyan, mitől lehet teherbe esni.
2017. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szóval te is tipikusan olyan nő vagy, aki azt hiszi, neki már mindent szabad, mert kipottyantott egy gyereket. pedig ez nem így van, kedves kérdező, mert attól még ugyanolyan felelőtlen és buta vagy, mint előtte.
2017. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen szültem, 3 gyerekem van...


De a húgoméknak már nem sikerült...4 éve próbálkoznak...


Erre az ilyen retardált idiótáknak, mint te gond nélkül lehet...

2017. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!