Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma volt elöször pozitiv az LH...

Ketteske kérdése:

Ma volt elöször pozitiv az LH tesztem. Pár napig pozitiv marad, vagy csak egy napig? És mikor legyen a görbe este? Ma? Vagy a következö negativ napon?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor a tojásfehérjés fojásod van!
2008. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A teszt normális esetben 1-2 napig +. Érdemes a + napokon és az azt követő első - napon akciózni. Meg persze amikor jól esik. Sok sikert!
2008. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tojásfehérje folyásom már pár napja van.
2008. okt. 14. 18:46
 4/6 A kérdező kommentje:
És az nem 'baj' ha minden nap együtt vagyunk? Termelödik új sperma? Nem kell nekik min. 1 nap pihi?
2008. okt. 14. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, termelődik. Egyébként ez max. 3 egymásutáni nap, nem olyan sok hogy a párod teljesen kimerüljön! Nem tudhatod, hogy holnap milyen lesz a teszted, és ha - akkor jó ha előtte is voltatok együtt. De ha holnap is + akkor esetleg azt kihagyhatjátok, mert a mai még hatásos lesz és csak a - napon megint. Akkor van egy nap szünet.

Na ezt jól leírtam, remélem érthető vagyok!

2008. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
meg ha joltudom egy kicsi ficánkolo kis sperma 3napig élet képes!legalábbis ezt hallottam!
2008. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!