Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemtom leirni az egeszet igy...

Nemtom leirni az egeszet igy parom direkt belem ment mensim 2 napjN menyi az esely a Terhesegre elvileg bekulés idejen voltunk mert konfliktusok voltam majdnen elhagytam 3gyerekel 9evel tulajdonanank vett?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Kisebb, mint kozepidoben, de nem kizart
2017. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen nagyon lelkis vgyk es tulajdonanak tekint elisment benem s utana kozolte hat felek
2017. máj. 7. 09:33
 3/14 A kérdező kommentje:
Es azt is igy kozolte velem h majd kikaparjak usznam meg nwm szeretnek vel elni tovabb
2017. máj. 7. 09:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de megérdemled. Nem kéne összefeküdni olyannal, akivel nem vagy jóban és főleg nem védekezés nélkül.
2017. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1.es írja.


ESEMÉNYUTÁNI TABLETTA? Talán még nem lenne késő, menj be a nőgyógyászati ügyeletre és írasd fel!

2017. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
47.8 %
2017. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi ne írogass privátban, arra nem válaszolok.

Mivel nem mondtad, hogy mikor történt a dolog, így nem tudom, hogy holnap már késő lenne-e.

Google-t ismered, nézz után az eseményutáni tablettának. Nekem még sosem kellett. Tudtommal 72 órán belül kell bevenni (azaz 3 napon belül).

2017. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nemtudtam irni eddig ide vmiert.sszovaé 9ev3gyerek normaéis elet aztan rosz haverok megvaltozott par konféiktusok majdnme szetválás amire o megijedt es probaljuk meg helyrehozni elfogadtam es hat ahogy teltek a napok vaétozast mutatot .aztan mar mindig ezcvolt a twma meet nem fekszem ée vele mondtaü h megvan de gnfoltam beken hagy ere a vegen egyszer csak megszolaét h belem megy e? Rogton elhuztam magam de keso volt mert o mar akor elment bennnem mert hogy nemlehetek ugyse terhes mensi idejen
2017. máj. 7. 10:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elromlott az internetem.
2017. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unatkozol?
2017. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!