Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar egy ideje probalkozunk a...

Mar egy ideje probalkozunk a parommal, de meg nem jott ossze! Lehet amiatt, mert allandoan idegeskedem azon, hogy sikerul vagy nem? Mit tegyek, hogy ne is gondoljak arra es ne idegeskedjek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 21. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a helyzetben voltam.Eddig.Kb. egy hónapja le raktam mindent.Hőmérő,tesztek,számolgatás,stb.És hát 4 napja késik:)Mi 1,5 éve próbálkozunk már.
2007. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a problémám! Teljesen együtt érzek Veled! Csak nálam az is nehezíti a dolgot, hogy körülöttem egy csomó mindenki terhes lett vagy most szűlt. Nagyon nehéz! Májusban pedig lett volna esélyem babára, de sajnos nem tapadt meg!

Most én is ott tartok, hogy megpróbálok nem foglalkozni vele. Azonban azt javaslom, hogy szedj folsavat, ezzel is felkészítheted a szervezeted. Szorítok Neked és csak nyugi!

2007. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg megnyugodni,semmi okod idegeskedni,mert ezzel nem segítesz a babócádnak.

Legyetek együtt ott és akkor,ahol és amikor jól esik és meglátod sikerül!

Szorítunk!

2007. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel mindenki!! Van, akinek egyből sikerül, van akinek tíz év után (sem). Mostanában átment ez az egész egy olyan "verseny" jellegű dologba.Mindenki számolgat, méreget, vár, idegeskedik, csalódik... Jön az a baba, ha jönnie kell... Egyszerűen csak élvezd az életet a pároddal, használd ki minden pillanatát közös életeteknek! És hidd el, eljön a nap, mikor sok apró jelből rájössz, babátok lesz!! Ne legyél ideges, ne azért legyél együtt a pároddal, hogy (csúnyán hangzik) gyereket csináljatok, hanem mert szereted és neki adod magad testestől lelkestől. Feledkezz meg a "célról". Csak szeressétek egymást és ha így teszel, biztos lehetsz benne, hogy elmúlik minden görcsösség és egy igazi szerelembaba fog megfoganni (lehet egy év múlva, lehet öt év múlva, lehet egy hónap múlva.) Minden jót!!!
2007. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs valami amivel lekothetned magad?hazassag utazas szervezes vagy munka?ezek mind olyan dolgok amikre figyelhetsz amiken ragodhatsz es igy eltereled a gondolataidat,nekem bevallt:-)
2007. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!