Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MediLab teszt? Ismeri valaki?

MediLab teszt? Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csinátam ma, délutáni vizeletből egy tesztet, ami nekem furcsa. Mikor megcsináltam időn belül én nem láttam semmit. Átettem negatívba, ott se. Majd egy óra múlva megnéztem akkor láttam rajta halványan valamit.

Ezt látjátok az alábbi képen is:


[link]


Időn túl tudom, hogy nem érvényes. De hátha... :)


Köszönöm!


2017. máj. 8. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Időn túl még hátha sem érvényes.
2017. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is látom, drukkolok! Ismételd meg, reméljük erősödni fog! :)
2017. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, tudom, hogy nem érvényes, de arra gondolok, hogy ha full nega lenne, nem látszana negatívba sem.

Van még egy tesztem 2 nap múlva ismétlek!

Köszi!! :)

2017. máj. 8. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem hasonló tesztjeim voltak (több félével), és negatívban is igy neztek ki, de baba soha nem lett belőle. Amikor valóban baba vokt a dologban, az egyértelmű volt, nem kellett szerkesztgetni. De reméljük, hogy ettől függetlenül várandós vagy.
2017. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazad van. Nekem is van egy kisbabám, 13 hónapos. Szoptattam, de már nem, így abba hagytam a gyógyszert. Vártam, hogy megjöjjön a menstruációm, de nem jött vagyis 1 nap volt és az is alig.

Nem tudok mást tenni, várok. :)

Köszönöm a válaszod!

2017. máj. 8. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Majd írd meg mi újság :)
2017. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy! :) megírom, holna vagy holnapután tesztelek! :)
2017. máj. 9. 10:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Az befolyásolhatja az eredményt, hogy nem 5 percig tartottam a vizeletbe? Sajnos utólag olvastam el, hogy ezt a tesztet addig kell. Csináltam sok félét már, de mind max. 10mp-ig kellett, így autómatikusan ezt is addig tartottam benne.
2017. máj. 9. 10:40
 9/11 anonim ***** válasza:

5 percig ????????????????????????????????????????? :OO


ez kizárt .... hát széjjel áztatja az ember már akkor is ha 10 mp nél tovább tartja benne, mondjuk 15 mp.


Nem másodpercet akartál írni ?????????????????????????????

2017. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kétszer is elovastam, 5 percet ír. Maximum 10 perc. Én is rácsodálkoztam. :)


Még a többihez hozzáírva, megint "csöpög" a tejem. Nem sok, de lett egy kb. 4 cm átmérőjű folt a pólómon. Nem tudom már mit gondoljak. Semmi mást nem érzek. A kisfiammal mikor terhes lettem egyértelmű tünetek voltak. Majd holnap kiderül.

2017. máj. 9. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!