Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció + Medilab teszt?...

Menstruáció + Medilab teszt? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Két nappal hamarabb jött meg vasárnap. Rendesen meg volt sőt kissé darabos (bocsánat) ma még mindig fáj a melleim és kissé hányinger jön rám. Ma mar múlóan van meg, csináltam egy medilab tesztet és halványan pozitív lett, meg száradt a teszt igy jobban látszik. Van ilyen? Járt igy valaki mint én?


2017. febr. 16. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Elofordul, pl kemiai terhesseg es meg mutatja a teszt. Mindenkepp menj el orvoshoz szerintem. Nehogy gond legyen ebbol. Akar baba is lehet, de akkor meg veszèlyes ilyen mèrtèkben vèrezni. Minden jot!:)
2017. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a Válasz, csak nem értem ha netalán terhesség lenne nem ürült volna ki? Hogy tudott így meg tapadni?
2017. febr. 16. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat ezt mar nemtudom, de elvileg elofordul h megtapad mègis. Minnel elobb doki!!

En barnaztam elso babanal picit es csak 11nap keses utan teszteltem pozit.. utana szaladtam dokihoz a barnazas miatt. De megmaradt szerencsère! A vèrzèssel nemtudom "mizu" :/ orvos segitene , de en hnap is csinàlnèk tesztet meg holnaputàn is, h erősödik-e a masodik vonal vagy eltunik. Ha eltunik kitisztultál ès kèmiai terhessèg volt. Remelem hamar kiderul mi a helyzet!

2017. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul menstruáció a terhesség elején. Az pedig relatív, hogy mi számít darabosnak, mert sokan az alvadt vérre is azt mondják, hogy darabos. Nem biztos, hogy vetélés, amit tapasztalsz. Anyám az első két hónapban rendesen és időben menstruált velem, semmi terhességi tünete nem volt. A harmadik hónapban maradt ki, ekkor tudta meg, hogy úton vagyok.
2017. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is inkább alvadt vérnek mondanám. De menstruáció elott egy nappal is csináltam xepil kazettás tesztet és negatív lett. Most meg,,, Nem értem?!
2017. febr. 16. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajszál pontosan ugyanígy voltam egyszer én is. Nekem halványultak és teljesen negatívak lettek végül a tesztjeim. Igaz, hogy el is kezdtem picit barnázni, ezért mentem dokihoz, de ott nem láttak semmit. Addigra már nem volt mit látni sajnos.
2017. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az xepil nekem 2 késésnél lett halvány pozi
2017. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!