Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye kizárt a terhesség?

Ugye kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, a pici 9 hónapos, még szopizik. 8 hónapos volt mikor már megjött, múlt vasárnapra vártam a menstruációt. 6 nap késésnél csináltam tesztet, negatív. Viszont már kb egy hete mindjárt megjön érzés van, néha émelygés. Védekezünk rendesen, sose volt baleset az óvszerrel. Ugye nem lehetek terhes, csak a szoptatás miatt késik / nem jön meg? Van valakinek hasonló tapasztalata?

2017. máj. 9. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az óvszernél is van 2-5%-os hibaszázalék.


Nem, nem kizárt a terhesség. Csinálj tesztet! Az semmit nem jelent,hogy eddig nem volt gond, minden gyerek egy együttlétből fogan.

2017. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

1. Szoptatás alatt - szülés után nem feltétlen olyan marad a ciklusod hossza, mint a terhesség elött volt.


2. Ilyenkor elöfodul, hogy egy-egy menzesz teljesen kimarad, mert a hormonrendszered még nem állt be újra.


3. Ha az óvszert a behatolás elös pillanatától használtátok (kicsit se tette be anélkü), és utána ellenöriztétek, hogy rendben van, akkor a terhesség gyakorlatilag kizárt.


4. Ha ideges vagy, az is okozhat "terhességi tüneteket", ezért érdemes egy tesztet csináln, hogy megnyugodj. De szerintem eléggé valószínütlen, hogy terhes vagy.

2017. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én is szülés után vagyok, 8 hónapos a fiam. már nem szoptatok, de a mensim még mindig szokott késni, hormonok bekavarnak. én ilyenkor mindig tesztelek minden esetre. szerintem ha a teszted negatív, akkor nincs okod aggódni
2017. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!