Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól veszélyes emelni...

Mikortól veszélyes emelni (esetleges) terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos két terhesség elveszítésén is túlvagyok, elméletileg egyik sem emelés vagy ilyesmi miatt szakadt meg. Viszont mostanra már nagyon félek... Sokan írták, hogy az ovutól kezdve vigyáznak magukra, mert beágyazódás, stb. Kerülik az emelést és ilyenek. Én ovu utáni 6. napon lehetek kb. Ma emelnem kellett egy kicsit többet mint amihez szoktam. Ez már árthat? Vagyis bezavarhat a beágyazódásba? Ennyivel el lehet szúrni egy próbálkozós hónapot?

Azok válaszát várom akiknek kicsit komplikáltabb a helyzete, esetleg volt már veszítése, vagy jobban kell vigyáznia magára.


2017. máj. 7. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy ezt irom de nem hinnem hogy igy kéne bonyolítani. Én egy raktárban pakoltam több napig is ami amúgy nem szoktam. Pont akkor lettem terhes több mint 1 év próbálkozás utan.

Vizsgaltasd ki magad lehet valami hogy hormon problema vagy veralvadas vagy annyi minden lehet. Elvileg amig nem tudod hogy terhes vagy eld az eleted ahogy szoktad ha kiderül elég akkor visszafogni magad.

2017. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jaj :) ennyire ne óvd magatokat, pláne, ha terhes sem vagy még :)

ha nem vagy veszélyeztetett terhes, normál életet lehet élni, nyugodtan lehet olyan dolgokat emelni, ami logikusan végig gondolva belefér :) felmosóvödör pl.

2017. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!