Korai peteérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 28 naposak a ciklusaim, mégis a 10. ciklusnapon a hőm leesett 35,4-re és a nyákból is látom... ez érdekes, pedig középidőben szokott lenni! Akkor most a tüszőrepedés tuti a következő nap lesz. Ma kell akcióznunk, ha biztosra akarunk menni. Most ebben tudom, nem volt kérdés, csak meglepődtem és várok hasonló esetet, akinél ilyen történt. Elvileg akkor, ha most sikerülne, kicsit előbb is kimutatná a teszt, de a 28. napon már tuti, nem?
2017. máj. 10. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 10. ciklusnapon volt ovum 28 napos ciklus mellett. Csak én teszteltem 22. ciklusnapon és halvány pozitívat, 25. ciklusnapon pedig erős pozitívat. Nekem is mindig középidőben volt pedig. Szerintem az a ciklus simán rövidebb volt és korábban jött volna meg.
2017. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hőleesésből és a nyákból nem következik automatikusan, hogy már másnap lesz is repedés. A hő cikcakkozhat egész follikuláris fázisban, teljesen normális, a hőleesést csak akkor tudod majd ovu előtti hőleesésként azonosítani, ha utána azonnal felmegy és fent is marad a hő. Szóval majd olyan 4-5 nap múlva leghamarabb. A nyák meg végképp nem garancia semmire.


Egy biztos, mivel termékeny időszakban vagy, kétnaponta szex és tökmindegy mikor reped végül. Nekem ha terhes voltam, 15. Dpo-n már mindig kimutatta a teszt, én a Dpo-kat vettem alapul mindig, mivel ciklusonként változó volt a repedésem ideje, így a ciklushossz is.

2017. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!