Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy az...

Mekkora az esélye, hogy az előváladéktól terhes lehet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 7-8 percig óvszer nélkül csináltuk, de nem voltam az orgazmus közelében ,és utánna húztam csak óvszert.Tapasztalatlanok vagyunk, lehetséges ,hogy az előváladéktól terhes lett?Epp aznap múlt el a mensije.És aznap voltam wc-n ,hallottam ,hogy szerepet játszik abban ,hogy az előváladék tartalmaz e spermiumokat,vagy nem.

Tudom butaságot csináltam stb. nem kell mondani le esett ,óriási tanulság az egész nekem.



2017. máj. 10. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. De nem túl sok az esély rá, nagyon kevés nőnek van mensi idején peteérése. Vegyetek esemény utánit ha nagyon izgultok.

Máskor meg tényleg végig védekezzetek! Hosszútávon a gyógyszer is jó megoldás ha nem szeretitek a gumit.

2017. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én teherbe estem tőle... megszakításos védekezéssel..
2017. máj. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt. 7-8 percig gumi nélkül a mensi utolsó napján. Ma már 8 éves a lányom. ;)

És teljesen mindegy, hogy erre 1, vagy 99% esély volt.

2017. máj. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jelentem, nekem is összejött:-D Jelenleg 3 éves.
2017. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!