Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell félnem vagy nem? Előválad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell félnem vagy nem? Előváladéktól lehet valaki terhes?

Figyelt kérdés
Nah hát az a problémám hogy együtt voltunk a barátommal és először rosszul tettük fel a gumit utána megfordítottuk a kezemmel le is töröltem,de félek hogy előváladék maradt-e rajta...Ha mégis maradt rajta lehet-e baba belőle és mennyi az esélye? A ciklusom rendszertelen és most van egy kicsi hormonzavarom.Tapasztalatokat is írhattok
2016. máj. 15. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Az előváladéknak is van megtermékenyítő hatása, de nagyon kis mértékben. Elméletileg lehetséges a teherbe esés, de a gyakorlatban ez nem nagyon fordul elő.
2016. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye, de nem lehetetlen. Nektek kell eldönteni, hogy megspóroljátok a az esemény utáni tabletta árát, és kockáztattok, vagy biztosra mentek. Személy szerint én a második opciót választanám, 6000 Ft megérne annyit, hogy ne tegyem tönkre az életem.
2016. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Az igen:D

Remélem te a sebeket is úgy fertőtleníted,hogy lenyalod..

Egyébként kicsi rá az esély,de előfordulhat.Bár ennyi IQ-van azt javaslom,hogy inkább ne szexelj.

2016. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen. Esély kevesebb rá mintha beléd élvezett volna, de van. Ha hosszan volt a levegőn akkor meghalhattak a spermiumok, de sose tudhatod hogy maradt e egy.
2016. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A 3.-nak üzenem hogy mindenki követ el hibákat :)
2016. máj. 15. 15:40
 6/12 anonim ***** válasza:
# de ekkora hibát :O
2016. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Illene tudni, hogy ha fordítva helyezik fel a gumit akkor ki kell dobni és újat húzni, nem pedig megfordítani. Az ilyen tudatlanok miatt van a rengeteg abortusz.
2016. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy felelőtlenek voltunk....De abba se vagyok biztos hogy volt-e előváladék....Hiába oktattok ki nem tudom visszacsinálni..arányok érdekelnek agy tapasztalatok...
2016. máj. 15. 16:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azzal van baj,hogy hibáztál,nyilván mindenkivel előfordul,hanem a gondolkodásmódoddal.Vannak olyan alap dolgok,amivel az embernek tisztában kell lennie,ilyen az,hogy mit kell tenni sérülés esetén(ezért ezt hoztam fel példának),mit kell tenni vészhelyzet esetén(pl tűz stb),és ha már él szexuális életet,akkor hogyan kell rendesen védekezni(és itt a betegségek kivédésére is gondolok).

Az óvszert cserélni kel,ha véletlenül fordítva vette fel a párod(talán még a papírján is rajta van).

De ha már nem tettél így,akkor se értem,hogy miért a Gyakorin kell kérdezősködni,amikor rengeteg orvos által írt cikk van arról,hogy mennyi az esélyed teherbe esni az előváladéktól,mennyi ideig él a sperma a levegőn és egyáltalán hogy működik teherbeesés.Legalább a forrásokat tanuld meg rendesen használni és gondolkozz.

3-as voltam.

2016. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azokat is néztem/nézem..Minden oldalon más van azért kértem itt ki mások véleményét
2016. máj. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!